Logo po raz ostatni?

To ostatnie najmniej.Przypomina mi …zestaw gasnic :grin:
Tego ludzika tez nie kupuje.Na ogol,nie lubie takich rysunkow.
Ostatni raz,jesli o mnie chodzi!

Dlaczego niestety?

Jaja sobie robie… Bo twoje :slight_smile:

Ciagle sie podkresla, ze obecne jest Tensora, a o innych nie pisze sie, czyje sa;) To albo opisywac wszystkie albo najlepiej zadne, zeby nie kierowac sie autorem tylko wygladem:)
Obecne mi najbardziej pasuje.

4 polubienia

@Szczery_do_BULU tam też jest umieszczony moj psikus, to nie była propozycja logo :stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:

1 polubienie

Nie daj się rezimowi

Tensora jest najlepsze co by nie mówić. Broił na poprzednim pytamy i to ostro ale staram się to podkreślić grubą linią. Niestety on sam jak i inni nie ułatwiają.
Ale jego logo jest najlepsze.
Najważniejsze jest to że jesteśmy już tu a nie tam i pamiętajmy w każdej awanturze obie strony są winne jedna może mniej ale obie.

3 polubienia

I to jest właściwy człowiek na właściwym miejscu, bezstronny.

Ja chwalę twoją pracę i uważam że powinniśmy zamkąć dawne zwady. Jak się nie znosicie trzymajcie się z daleka bo limit oflagowań już w tym miesiącu wyczerpaliście.

1 polubienie

Każdy ma coś za uszami i tyle, ale nie wszyscy chcą się do tego przyznać, więc ja im to uświadamiam :slight_smile:

Jesteś tu a nie tam więc nie uświadamiaj proszę . I innych proszę o to samo.

To nie rezim. Mi tez zalazles za skórę ale na logo patrze bezstronnie dlatego wybieralam twoje

2 polubienia

A nie przypominam sobie, bys mi w jakiś sposób za skórę ten tego

Zostawcie obecne logo na litość boską i zakończmy wreszcie tę Modę na sukces.

3 polubienia

Za to tobie ja osobiście dziękuję że potrafiłaś być bezstronna

2 polubienia

Z tym, że czasami kłamią na mój temat, by resztę nastawić przeciwko mnie. Wtedy reaguje :wink:

Endorfinka zawsze olewała układy. Potrafiła napluć nawet na moda. Ma swoje zdanie i to się chwali.

1 polubienie

A napluła teraz?

Wiesz jest parę niejasności i wiem że coś jest nie tak.

Chyba na razie nie miała powodu