Logo po raz ostatni?

A ty miałeś? bo już chciałeś

Zwyczajnie kłamią i tyle, nie mają wstydu

Nie mnie to oceniać.

Jeszcze nie.

A może byśmy to tematu wrócili?
Jestem za aktualnym logo.

Bardziej mi regulaminu brakuje. Powinien być liberalny, krótki, nie pozwalający na obrażanie, kilka jasnych punktów. Dozwolone wszelkie poglądy. Żadnej cenzury. Spieranie się dozwolone, ale bez epitetów.

3 polubienia

Nic dodać nic ująć.

1 polubienie

To miał być post ogólny, ale mniejsza o większość. Kliknęło mnie się do Ciebie. :grinning:

Regulamin dla każdego, a nie, że wybrani sa z niego zwolnieni, tak jak było na starym Pytamy

1 polubienie

Coś tak:) Ale nie grożenie innym, życzenie śmierci im i ich dzieciom, życzenia gwałtu, nękanie użytkowników, wrzucanie zdjęć zwłok na forum i sprawę na policji w związku z nękaniem. No ale trzeba przecież o tym zapomnieć albo podkreślić, ze inni tez “maja za uszami”:wink:
Podobno będziesz ojcem - i obyś przypomniał sobie to wszystko i zrozumial jak wiele zlego zrobiles patrzac na swoje dziecko.
A logo obecne jest fajne:) Natomiast autor tego logo pozostawia wiele do życzenia nawet, jesli stwarza pozory obecnie w miare ogarnietego.
Tyle w temacie logo;)

6 polubień

Regulamin jest już ale prośba do @Szczery_do_BULU może opublikuj w odpowiednim miejscu?

1 polubienie

Jak jest, to świetnie.

I czepiasz sie. Gruba linia proszę

A dlaczego? Nie da sie oddzielic gruba linia od tego wszystkiego:) Chyba, ze sam sie oddzieli gruba linia;)

3 polubienia

Udowodnij, że to ja wrzucałem zdjęcia zwłok. O sprawie na policji nie wiesz nic, więc radziłbym się nie wypowiadać :). Jestem tak okropnie zły, że sporo osób zgadza się ze mną w wielu aspektach. Nic o mnie nie wiecie i ma tak zostać :))

Sama zmiana forum już go oddziela

Kacper nie będę cię bronił tak długo jak będziesz ział agresją.

1 polubienie

Kto tu zieje agresją… :slight_smile:

Żenada

2 polubienia

Jemu jeszcze mózgu nie spraliscie

Nie udawaj niewiniatka .
Wiem wszystko o twojej sprawie karnej
Za głowę się policja lapała.