Logo po raz ostatni?

Ja cię proszę wyjaśnij to co piszesz?

Prędzej lapala się za głowę wiedząc, że “poszkodowana” sama chciała się że mną spotkać😂

Masz zakaz pisania do mality. Następny raz będzie ban na 48h

Oki, Malta też powinna otrzymać :slight_smile:

Wyrok masz .
I to za więcej niż inni wiedzą.
Jesteś kryminał.

2 polubienia

A o co prosiłem?

1 polubienie

Ten wyrok każdy ma w d… ie :slight_smile: Moje życie na tym nie ucierpiało, a Ty byłaś pierwsza do konfidencenia. Nie wyszło, jesteś zaklamana :slight_smile:

Ban dla Mality :slight_smile:

To jest właśnie to, o czym wspominałem wcześniej. Reżim chce mnie zlikwidować :slight_smile:

To ja decyduję kto dostanie bana. Na razie daję ci chwilę oddechu w prezencie idż na spacer z kobietą.

1 polubienie

Szlify jeszcze potrzebne ale już blisko

1 polubienie

Co było a nie jest nie pisze się w rejestr. Gdyby tensor był zwyrolem to żadna baba nie tkwiła by z nim w związku (partnerskim). Będąc w ciąży na dodatek. Chyba trochę się poznali prawda? I są ze sobą.

Poza tym tensor nadal na wolności jest więc nawet jeśli coś uczynił to nie było to ciężkie przestępstwo. Każdemu zdarza się świrować i upadać. Takie jest życie.

Tensor nie bede odgrzewac starych kotletow i przy wszystkich pisać co mi pisales na PW bo po co. Nie czuje takiej potrzeby. Jeśli serio nie pamiętasz to widocznie juz wszystko ci się pomieszalo, tzn co i do kogo pisałes. Widocznie za dużo tego było :slight_smile: to juz nieważne i to tylko moje odczucia a nie czyjes namowy przeciwko tobie. Teraz piszemy o logo, nie o starych kłótniach. Nie jestem tu po to by się kłócić.

4 polubienia

Jak widzę, Ty też jesteś reżim. :kissing_closed_eyes::stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Taa wszyscy nawzajem namawiamy się przeciwko niemu :slight_smile:

4 polubienia

Samo zajscie w ciaze,nie jest dowodem na przyzwoitosc.A bywa ze wrecz na odwrot.

2 polubienia

On sam nastawil wszystkich przeciwko sobie. I ok, jest nowe forum, oddzielamy sie kreska od starego… Choc sa te same osoby i pamietaja wszystko. Ale mniejsza, oddzielamy sie - to dlaczego tensor - mimo prosb Vil i mality - od poczatku tego forum sie do nich przyczepia i oznacza je, choc wyraznie sobie tego nie zycza i prosily go o to? Bo jest trollem i ma we krwi prowokowanie.
Tak wlasnie sie zmienil i oddzielil gruba kreska od poprzedniego forum:)

5 polubień

Ocenisz za to co zrobi a nie za to co zrobił.

Niestety one też odpisują i piszą do niego. Można włączyć ignoruj i nie widzisz jego wpisu.

3 polubienia

Wystarczy nie pozwolic wchodzic na forum trollom;)

1 polubienie