Lubicie blondynki?

No cóż, może internet nie tyle bis co PiS?
A dzieci na internetowych analfabetów wycho6wac?

1 polubienie

Ta pani wybiła się na trupie ojca. Smutne. Pokazała pazurki w komisji Amber Gold.
Wiele aplikacji i chyba sam system posiada tzw. kontrole rodzicielskie. Rodzic może ustawić ograniczenia. Chyba nawet w smartfonach toto jest.
Od ścigania niech będzie policja a nie polityka. Zresztą politycy to osoby publiczne. Wymaga sie od nich więcej. Powinni uważac na to co robią i mówią. Hejt w ich przypadku jest wpisany w zawód. To rodzaj celebrytów. Trzeba się zdystansować i reagowac dopiero w przypadku gróźb i stalkingu.

To dla mnie zapowiedź cenzury. Witaj Koreo. Już od 13 października tego roku polski internet czeka rewolucja. Kto nagra bluzgi grubej ryby z opozycji ten będzie OK. Wara natomiast od władzy.

3 polubienia

7 polubień

Pomysl godny przedstawicielki…

Patrząc z punktu matematyki czy raczej numerologii jest ona klasyczną “8-emką”. Kariera i władza dla niej to priorytet

Cechy pozytywne: ambicja, niesamowita sprawność, zdolności organizatorskie, konstruktywność, upór, bojowość, siła, wytrwałość, godność, magnetyzm, uwodzicielstwo, samokontrola, skuteczność, niestrudzony pracownik, praktyczność, realizm, energiczność, wysokie wymagania, zdyscyplinowanie, solidność, zimna krew, zmysł handlowy.

Cechy negatywne: nieustępliwość, ekstremizm, gwałtowność, nie potrafi wybaczyć, fanatyzm, oschłość, niekontrolowana ambicja, nadmierna powaga, nieustępliwość, radykalizm, tyrania, zaślepienie, egoizm, brak poczucia humoru, dążenie do celu po trupach.

2 polubienia

Najgorsza dla mnie to ta tyrania!

Kontrola rodzicielska w smartfonach jest. Ale zablokuj przed przemyslnym dzieckiem strony gdzie wytlumacza jak ja usunac?
Wiekszosc doroslych ma pojecie o komputerach na poziomie gier i portali spolecznosciowych, o dziadkach to juz nie wspomne.
A dzieci? Dostanie taka elektroniczna zabawke to zacznie bezstresowo ropracowywac co sie z tego da zrobic - a ze duzo to juz niejedna postac ze sceny nie tylko politycznej sie przekonala. Ale smierdzi mi to marzeniami o totalnej cenzurze. ACTA przy tym to drobiazg

4 polubienia

Dlaczego tak piszesz?
Rodzice 10 latków mają ok. 30-50 lat.
Dlaczego mają być zacofani cyfrowo??
Toż to ludzie urodzeni w latach 69-89.
Ci młodsi wychowali się z komórką w ręku, ci starsi rżnęli w gry na komputerach. Boom na komoputery w Polsce to od połowy lat 80tych. Ci starsi byli wtedy nastolatkami…

Ile razy trzeba przypominać iż ludzie co stworzyli komputery to dziś, jeśli żyja, to leciwi staruszkowie…

3 polubienia

Nie chodzi mi o kwestie kiedy i co sie zaczelo w informatyce, ale jaka byla dostepnosc do tej wiedzy. Jsli chodzi o komputery to oczywiscie obecne pokolenie to juz czesto prawnuki tych co maszynki wielkosci sredniej szafy gdanskiej jako kalkulatory programowali :smile: a dziadkowie z wypiekami na twarzy Bajtka czy pozniej Enter czytywali.
Ja mam na myśli ogolna wiedze dotyczaca mozliwosci i umiejetnosci poslugiwania sie informatyka jako taka - znalezienie, porownanie i interpretowanie informacji. Zreszta umiejetnosc czytania ze zrozumieniem tresci i korzstania z encyklopedii jest porownywalna. Idac tym tokiem myslenia to biblioteki zamknac i przywrocic indeks ksiag zakazanych.
Nihil novi sub sole

2 polubienia

SMOK to z tych co wszystko muszą rozkręcić i samemu sprawdzić.
Nie zliczę systemów operacyjnych które używałem. W pewnym momencie było tego kilkanaście na dysku…

Z uporem maniaka będę twierdzić iż 95% społeczeństwa wystarczyłyby 8 bitowe mikrokomputery. Dzisiejsze potwory tylko przeliczają reklamy i bajerancką, efektowną grafikę.

2 polubienia

Na szczscie sa inne metody na zycie niz testowanie kolejnego systemu. Komputery sa calkiem wygodnym narzedziem, dla mnie 8 bitow to jednak troche malo.

1 polubienie

W sumie masz rację.
Zresztą dziś już to niemożliwe mieć na jednym komputerze klika Windowsów, Linuksów, BSD do tego BeOS i Solaris.
Kiedyś przynajmniej miało się alternatywę…

Tu by mnie glowa rozbolala z nadmiaru. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

TEŻ LUBIĘ MEMY:
image
A co do zakazu:
POPIERAM!
Dzieci mają w piłkę grać i tabliczki mnożenia się uczyć ,a nie psuć wzroku w smartfonach…

2 polubienia

Te czasy juz nadeszly.
Sprobuj cos zamiescic na wp. jako opinie.Cos co w danym temacie nie pokrywa sie z sugerowana tendencja…Mozesz liczyc tylko na przypadek a jesli zostaniesz zapamietany,bedziesz tepiony zawsze.Chyba ze twoja opinia bedzie sie pokrywala z pierwszymi trzema ktore maja setki plusow.Co jak wiadomo,wskazuje na opanowanie tematu przez jedna opcje.Ciekawe swoja droga,ile placa za ten propagandowy szajs…

widze temat odgrzales. a ja sie zastanawiam co sie dzieje z tytulowa blondynka z pytania? :slight_smile:

Halasujacy pinczerek i tyle.Nie zawracalbym sobie nia glowy.Pewnie pojawi sie przy byle okazji by poszczekac na Tuska.
Lub by po raz kolejny,zawlaszczyc “Smolensk”.

1 polubienie