Lubicie czerwony kolor?

Nie wolno, nie wolno… Koty jak chcą, to są bardzo szybkie :slight_smile:

1 polubienie

Czerwonego koloru ognistego nie lubię, źle się w nim też czuję -ale odcienie czerwonego, jak na przykład karmazynowy, wiśniowy, burgundowy, z domieszką ( niekoniecznie) zgniłego różu to ja uwielbiam. Piosenkę powyższa też lubię, w wersji polskiej również.

1 polubienie

Nie widziała d…a Słońca-zobaczyła Księżyc.
Okropny klip wrzuciłaś Aszka
Czyż to nie jest piękniejsze?

2 polubienia

Bardzo lubię. Kiedyś kupiłam sobie czerwoną bluzkę. Jak mi sąsiadka zazdrościła… :grin:

Ja jestem czerwony więc muszę lubić.

2 polubienia

Lubię czerwony a jak jeszcze do tego dwa pozostałe dołożymy to w ogóle byłby komplet :mali:

4 polubienia

@Mamita
Tez to chcialam napisac, ale i ta wersja ma swoje plusy
Ja sluchalam bardzo starej wersji - teraz jej niestety nie znalazlam, a szkoda - i na bardzo dobrym sprzecie, wieczornie w ogrodzie i przy swiecach. Efekt byl piorunujacy, tak ze sie prawie zakochalam…nie, niestety nie w znajomym z ktorym spedzilam wieczor ale w wykonawcy piosenki

1 polubienie

Lubię, ale wolę pomarańczowy, ale to też zależy od kontekstu.

1 polubienie

Chris pod koniec kariery przyslowiowo zszedl na psy jak to mowia, a ja ciagle uwazam, ze jego najlepsza plyta jest prawie debiutancki krazek Spanish Train and Other Stories z 1975 roku…

a z ciekawostek? jego corka w 2003 zostala miss swiata.
na zdjeciu z rodzicami:

2 polubienia

Zdecydowanie,tak!
To jest album wyjatkowy.Chris nagral jeszcze kilka dobrych plyt jak np.“At The End Of Perfect Day”,do zludzenia przypominajaca plyty Cata Stevensa ale Spanish Train…jest bezkonkurencyjna.

2 polubienia

@okonek
@collins02
Zgadzam sie z wami
To co sluchalam wiele lat temu bylo rewelacyjne i nawet sie zdziwilam ze obecnie to juz nie to

A corka chyba miss swiata (pomylkowe to “swieta”?)

1 polubienie

miss swiata.
na pozniejszych plytach znajdziesz soporo dobrych piosenek - jak chocby Lady in the red wlasnie, ale tak jednolitej i dobrej od poczatku do konca jak Spanish Train juz nie nagral.

2 polubienia

Tylko na Ferrari :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Tym co go myszy zjadły? :rofl: :rofl: :rofl:

1 polubienie

Nie, ten był wredny :!

Miałem okazję przepędzić 485 Italia ostatniego lata na torze. Dzieci mi na dzień ojca kupiły 10 okrążeń. Niesamowite wrażenia :wink:

A i nalezaloby przypomniec, ze jakies poltora miliarda mieszkancow Ziemi wierzy, ze czerwony (jak polaczony ze zlotym to juz na pewno) przynosi szczescie, powodzenie i dostatek wszelaki. Wyznawcy tej teorii zwykle maja skosne oczy.
Nie liczac tego, ze Walentynki sie zblizaja i kolor bedzie w cenie.

5 polubień

Czerwony to kolor miłości! W Walentynki jak znalazł.

1 polubienie

Czerwony i różowy to moje kolory. Dlatego mam czerwony samochód :blush:

3 polubienia

Czerwony to mój ulubiony kolor

1 polubienie