Lubicie deszcz?

Na Florydzie spadł nietypowy deszcz. Ponieważ temperatury na Florydzie są nienormalnie niskie, z drzew na Florydzie zaczęły spadać… Iguany. Podobno w takim zimnie rozluźniają chwyt i spadają na wpół zahibernowane, Nie umierają, trzeba je tylko ogrzać. Samiec takiej Iguany może ważyć nawet… 9kg!
Fajny deszcz?

4 polubienia

Skoro nic im sie nie dzieje…W kazdym razie,zjawiskowy.
A ja deszczu nie znosze.Nie cierpie niczego co kojarzy mi sie z listopadowa pogoda.A juz najbardziej,porywistego wiatru.

1 polubienie

A zapach po burzy?

2 polubienia

Za ulewnym nie przepadam ale taki kapuśniaczek itp absolutnie mi nie przeszkadza. Chodzenie z parasolką też mi nie przeszkadza. Lubię każdą pogodę za wyjątkiem słoneczno - upalnej.

3 polubienia

A to tak.I lubie deszcz wysoko w górach.Latem…

2 polubienia

Dostać taką iguana w głowę to ja dziękuję! A deszczu nie lubię chyba, że jestem pod dachem. Natomiast bardzo lubię burzę!

2 polubienia

Lubię deszcz, jednakowoż nie lubię pluchy.

2 polubienia

Lubię deszcz, najlepiej jeśli jest to deszcz prezentów.
Często przy różnych okazjach życzę ludziom deszczu prezentów to i Tobie teraz też.
:moneybag: :package: :toolbox:
Lubię też deszcze niespokojne, co targały sad …

6 polubień

A my na tem forum ładnych parę lat… :grinning:

5 polubień

Właśnie wyjaśniłes jedną z egipskich plag. Te płazy potem zdychały, gniły, śmierdziały. Pojawiły się muchy, bakterie i choroby. Doszło do skażenia zbiorników wodnych i gleby.
Nauka panie, nauka.

3 polubienia

Biedulki. Ale ponoc pieczyste z iguany jest nowym trendem gastronomicznym w USA?
Bedzie tak jak w Hiszpanii - sztormy wyrzucaja na brzeg tunczyki - mewy nie maja szans, ludzie sa szybsi.

1 polubienie

Deszcz to ja lubie, ale cieply wiosenny, a nie to co bylo ostatnio.
Delta Ebro po przejsciu huraganu Gloria prawie przestala istniec.

2 polubienia

Nie :upside_down_face:

1 polubienie

Przeczytalam i obejrze z ciekawoscia
Dla takich wiadomosci robie wyjatek i klikam w link

1 polubienie

Ja lubię deszcz, lubię kałuże (no, nie w szpikach), zapach mokrej trawy. Tylko, że moja głowa nie cierpi deszczowej pogody. Często wtedy dopada mnie migrena.

2 polubienia

Przy deszczu gadów tyż? :rofl: :rofl: :rofl:

2 polubienia

Nie wiem, jeszcze tego nie testowałam. Mam przyjechać sprawdzić??? :kissing_heart:

2 polubienia

Tak lubię deszcz. Jest bardzo potrzeby. Od paru lat nasila się susza…

3 polubienia

Ja dla takich wiadomości też robię wyjątek, i nie klikam.

Ale filmu nie da się zobaczyć

2 polubienia