Lubicie jak coś Was z samego rana wkurza?

To Ty umiesz przeklinać??? :astonished:

3 polubienia

I to jak… Dla fantazji nawet czasem we własnym języku przeklnę…

4 polubienia

Obawiam sie, ze kolega potrafi kląć i to w kilkunastu jezykach, z dźwięcznym suahili włącznie :joy_cat::joy_cat::joy_cat:

4 polubienia

No, jak we własnym, to można, bo i tak nikt nie rozumie :joy:

4 polubienia

No i całe szczęście

Widzisz takie cztery znaczki i tylko jedna osoba na tej planecie wie, ze przedstawiaja one w jakims jej porąbanym języku dwa słowa J…a k…a

:grin:

3 polubienia

A możesz to przetłumaczyć na język polski? :thinking:

3 polubienia

To mi dadza bana, wrzuca do pociagu jadacego do sanatorium i bede przez 2 tygodnie tylko o harmonii słuchał…

To co one znacza napisalem j…a k…a

:grin:

4 polubienia

Ale jaki zielony byś z sanatorium wrócił :joy:

3 polubienia

Spokojnie, jeszcze wszystkiego z “cenzora” nie usunęłam. System moze nie przepuscic.
Dla ulatwienia - tam sa tylko resztki polskie, inne przechodzą bez problemu.

2 polubienia

Taki limonkowaty wrócę jakiś

jako limonik :grin:

3 polubienia

Ten kolorek aż się żarzy :joy:
Nie chcesz być zielony? No to nie musisz! W takimk razie nie tłumacz.
…i tak się domyślam :stuck_out_tongue_winking_eye: :grin:

limonik?
Pięęękna nazwa.

3 polubienia

Nie kracz …

4 polubienia

Piękna, nawet na wstecznego kalambura się nadaje tudziez rebusa…

Zwykłego zresztą też…

3 polubienia

Jak zwykle: nie ma tego złego…
:wink:

4 polubienia

Rano zdarza mi się to bardzo rzadko.Tym bardziej że po smartfona sięgam dopiero po śniadaniu.
I w ogóle,jestem chyba bardzo spokojnym człowiekiem bo oprócz jakiejś złośliwości przedmiotów martwych,wkurzają mnie jedynie sąsiedzi.Tzn. jeśli hałasy zdarzają sie wieczorami.
Jestem zwolennikiem tego co kiedyś wisiało na każdym podwórzu,na trzepakach.Zabrania sie trzepania dywanów od piątku,godz. 16 do poniedziałku,godz. 8.00.
Jeśli zastąpimy trzepaki,ogólnie rozumianym spokojem to będzie to czego staram się trzymać.

1 polubienie

U mnie trzepak sluzyl jako przedmiot gimnastyczny i punkt spotkań. A że umiejscowiony byl kolo smietnika, to dzieci chetnie śmieci wynosiły…
Z hałasów to mnie stare autobusy, samochody diesel i motocykle harley z rownowagi wyprowadzaja.

2 polubienia

Budzik mnie wkurza ale dzięki niemu jeszcze mam pracę

3 polubienia

Nie lubię jak coś mnie wkurza, a tym bardziej rano. Ogólnie musze trochę się rozbudzić żeby funkcjonować i samo to już jest wkurzające.

2 polubienia

Spróbuj uruchomić ponownie. Jeśli to telefon z Androidem, to możesz wejść do trybu awaryjnego. Jeśli telefon jest zepsuty, a jest na gwarancji, to go oddaj do naprawy.

1 polubienie

Ja godzinę sprawdzam zazwyczaj na piekarniku :wink:

Ja się czasami śmieję, żeśmy żyli w czasach szczęśliwych ludzi, bo prawie nikt nie nosił zegarka na ręku, a wiadomo, że szczęśliwi czasu nie liczą. Niestety, czasy szczęśliwych ludzi się skończyły, bo za sprawą smartwatchy zegarki naręczne były wróciły do łask.

2 polubienia