Lubicie niespodzianki?

Już niedługo…
Nigdy nie było tak, że był kwiat jeden po drugim. W tamtym roku wypuścił tylko jeden, a teraz już drugi. Niedługo pochwałę się Wam jak wygląda, a jak narazie pąk kwiatu kaktusa.

(Przesadzenie w większą doniczkę mu w niczym nie przeszkodziło)

6 polubień

Jednym słowem mówiąc kaktusy Cię kochają :wink:

3 polubienia

I ja je kocham:)

1 polubienie

Lubimy i czekamy na zdjecie

2 polubienia

Kaktusy tak maja,ze jedne kwiaty wiedna,inne kwitna,tak przez kilka tygodni.
Google Photos

1 polubienie

No pewnie!
Nawet takie.
Mam w domu…hmmm…Cholera wie co to.Fikus?
Znalazlem to kilkanascie lat temu na śmietniku.Nie wydawal sie martwy to i wziąłem do domu.I zyje do dzisiaj!Ale tak jakby łaske robił…
To wiednie aby potem nagle wracac do zycia…Dlne gałazki kruche jak zapalki a im wyzej,tym wieksza zieleń…
No ale ja sie nie znam…Wystarczy mi ze uratowalem :grin:

2 polubienia

Boje sie tych Twoich kaktusów.

:grin:

1 polubienie

Niespodzianek nie lubię, ale kaktusy tak :slight_smile:

Kiedys wstawiales, zdaje sie to ficus benjamina. One jak nie przycinane to rosna jak drzewko.

1 polubienie

Cos mi teraz swita…
Ale przede wszystkim,zyje to sobie w pokoju obok…,
A zranione,puszcza biale mleczko…

Fikusy puszczaja biale mleczko.
Trujace zreszta

1 polubienie

Fuck…Ale zyje a pamietam ze to chyba bylo gorzkie…

Odrobina sie nie otrujesz,

Wiekszosc roslin egzotycznych trzymanych w domach jest mniej lub bardziej trujaca.

1 polubienie

Nic tylko myć ręce…

Owszem, choc chyba najbardziej trujace to oleandry i niektórzy trzymaja w domu rycynusy - na to ostatnie odtrutki nie ma, a pare nasion wystarczy.

1 polubienie

Sorry ale odruchowo siegam po szable…

Na słonecznym parapecie stoją? Bo u mnie jest taki parapet od strony zachodniej, słońce tam długo świeci. Mam ochotę kaktusowe coś tam postawić, bo tego kot :cat2: mi nie ruszy.
:wink:

Sciac chwasta? U mnie rycynusy wyrosniete na kilka metrow po rowach rosly - nie wiem czy jeszcze, bo dawno w tamtej strefie na spacerze nie bylam