że mądrze robiłem, pracując dla ludzkiego gatunku m.in. w Lahti?
zdjęcia z internetu.
W NASA też pracowałeś?
W NASA teraz do emerytury dorabia
Raczej nie, może pośrednio.
Raczej nie? Pośrednio? Myślę, że pytanie było zero jedynkowe. Odpowiedź niestety nie.