Lubicie ZOO?

7 polubień

Kiedy staję przed klatką z gorylem, to goryle są po obu jej stronach. :rofl:

5 polubień

Lepszej nie będzie! :joy: :joy: :joy:

1 polubienie

Nie cierpię. Wiem że zabrzmię jak zielony ale uważam że nikt nam nie dał prawa by zwierzęta więzić.

3 polubienia

Zlalezy jakie ZOO.
Te nowoczesne nie sa takie złe. Malo gatunkow, duzo przestrzeni. I czesto polaczone z ogrodem botanicznym.

2 polubienia

Średnio lubię. Żal mi zwierząt.

2 polubienia

Proszę nie obrażać harmonijnych małp!

4 polubienia

Napis świetny.

2 polubienia

To tak jak ja…

Wiele z tych zwierzat na wolnosci juz dawno by nie bylo.
Wspolczesne ZOO to nie tylko wystawa, rowniez praca nad odtwarzaniem gatunków i przywracaniem ich naturze.

4 polubienia

Ajjjj, przepraszam!!! :joy: :joy: :joy:

A są takie fajne, że zwierzątka są na bardzo duzym terenie i prawie jak na wolnoći! Potrafia się zaprzyjaźniać z opiekunami (ja nie mówię o wybitnie harmonijnych np. lwach…) :joy:

1 polubienie

W Poznańskim Zoo wiele się zmieniło. Powstało Nowe ZOO z dala od centrum. Tam zwierzęta mają rzeczywiście olbrzymie tereny (a człowiek alejek do spacerowania na calutki dzień). Ale w Starym ZOO zwierzaki miały beznadziejne warunki. Niestety miasto nie może zlikwidować tego starego zwierzyńca (zostało trochę zwierząt, powiększono im przestrzeń, mają lepsze warunki wegetacjo), położonego w centrum miasta, więc mamy 2 ogrody zoologiczne. Nie może, bo w symbiozie z okazami zoologicznymi żyje tam mnóstwo szczurów. Jak ostrzegali eksperci, gdyby zabrać wszystkie zwierzaki, to szczury zalały by całe miasto, a tak żyją na terenie swojej jadłodalni.

5 polubień

No to żbika kolegi @birbant zatrudnic i po szczurach bedzie…

3 polubienia

Musiałby zasilić szeregi szczurobójców o kilka/kilkanaście swoich miotów :wink:

@joko @anon18020312 Mam podobnie, żal mi zwierząt… :pensive:

1 polubienie

Nie wiem. Nigdy nie byłem w ZOO, ale to miejsce jakoś nie wydaje się mi być szczególnie ekscytujące. Oczywiście, nie wykluczam, że raz na jakiś czas można jest się przejść do ZOO.

Wielu ludzi ma małpie rozumy

1 polubienie

Kilkakrotnie odwiedzałem parki zoologiczne, gdzie odgradzająca krata nabierała zupełnie innego znaczenia…

…albo w przypadku odpowiedniego zachowania dwóch stron, w ogóle jej nie było.


image

7 polubień

Ta tylko nie wszedzie parki typu safari da sie zorganizowac

1 polubienie