Ludzie już pół wieku temu osobiście zwiedzali Księżyc i badali przywiezione stamtąd próbki

najróżniejszych skał i gruntu w najbardziej renomowanych laboratoriach. A takich Księżyców mają Planety naszego Słońca kilkadziesiąt. Czy wg Ciebie, naukowcy wiedzą, i nie ukrywają, skąd te Księżyce się wzięły?

  • Tak
  • Nie
  • Trudno powiedzieć

0 głosujących

1 polubienie

Nigdy nie wierzyłem naukowcom, @ata-ata, bo oni są zależni od pieniędzy rządu, podatników, także religii, polityki.

A taki Kopernik był księdzem ale jego nauka wbrew temu co nauczał wówczas Kościół. Z rządem też się za bardzo nie patyczkował

1 polubienie

To akurat wiedzą bardzo dobrze i wiedzy tej nie ukrywają. Odowiada za to taka magiczna siła harmonizująca wszechświat… Grawitacja jej na imię.

Prawa grawitacji znali naukowcy od dziesięcioleci, więc nie potrzebowaliby lecieć kosztownie i ryzykownie na Księżyc. Mając tyle próbek skał powinni tylko jednoznacznie potwierdzić swoje teorie. Niestety, Księżyce prędzej rozbiłyby się o Planety, niż zaparkowałyby na ich orbitach. Możesz przytoczyć naukową wiedzę na ten temat. No i dlaczego są takie okrąglutkie, poza księżycami Marsa?

A takich Wszechświatów Równoległych pewnie jest nieograniczona ilość, i do tego są jeszcze wirtualne.

Mówisz że nie wierzysz naukowcom jednak przytaczasz naukowe teorie i koncepcje chociażby o wszechświatach równoległych

4 polubienia

To bardziej moje teorie, niż nauki, choć mała część naukowców ma podobne do moich.

Kopernik to taki ekonomista Balcerowicz byl
Astronomem zostal posmiertnie
Braci w wierze znal

1 polubienie

Teorie światów równoległych sięgają końcówki lat 50tych i początków 60tych Więc nie mogłeś ich stworzyć tym samym nie mogą one być twoje Poza tym mówisz że to teorie a zachowujesz się jak byś miał całkowitą pewność że one istnieją

2 polubienia

Stworzyłem je przekonująco dla siebie, na własne potrzeby. Dla mnie są wirtualną rzeczywistością, jak filmy, sny, węzły chłonne organizmów.

Jak mogłeś stworzyć teorie który już wcześniej istniały To że uważasz że coś takie jest nie znaczy że takie jest w rzeczywistości

1 polubienie

Daremny Twoj trud)))
On wie lepiej.

Od pół wieku mam bardzo ugruntowany światopogląd, w którym mi się wszystko zgadza, a przedtem byłem naukowym materialistą-ateistą. W tamtym ustroju takie niematerialistyczne teorie nie były rozpatrywane, zresztą podobnie w kapitalizmie.

Pozwoliła Ci moderacja wśliniać się w moje tematy? Nie masz bliższej rodziny, ani honoru?

Dokad bedziesz pieprzyl bzdury,bede pisal.
Gdy zalozysz wlasne forum,nawet nie sprobuje wejsc na nie
A slinisz to sie ty,z braku argumentow popartych czymkolwiek i przez kogokolwiek.
Swoje fantazje przedstawiasz jako teorie,lub wyczytane w internecie informacje,jako twoje teorie.
Tak jak rozwaliles ZSRR i PRL.BAJKOPISARZ JESTES I TYLE

1 polubienie

Szkoda, że moderacja pozwala Ci wśliniać się tam, gdzie uważają Cię za mocno ograniczonego.

To co mozna o tobie powiedziec.
Az strach pomyslec.
I nie nadymaj sie tak,bo sobie krzywde zrobisz i jie wyleczysz owocami i czysta woda.

1 polubienie

Ja stanowczo protestuję. Kolega @Leone_Marco nie może być ograniczony, ponieważ w świetle DSHN w ogóle nie istnieje, będąc bytem wirtualnym :stuck_out_tongue: Ergo, co o nim sądzisz nie ma miejsca ani znaczenia :smiley:

Coraz bardziej mnie się podoba ta teoria :smiley:

2 polubienia