Ludzie silni

Jakie według Was cechy mają ludzie silni? Czy Wy uważcie się za takich ludzi?:upside_down_face:

4 polubienia

Ludzie silni zdaja sobie sprawe ze swoich slabych stron i nie boja sie przyznac do bledu, bo wiedza ze mocnych stron maja wiecej
(Slabi natomiast uwazaja ze zawsze maja racje i boja sie by ich slabosc nie wyszla na jaw)
Ludzie silni uzywaja zwrotow:

  • moim zdaniem…
  • mysle ze…
  • wedlug mnie…
    (Ludzie slabi sa przekonani ze wiedza na pewno)
6 polubień

Najpierw trzeba by zdef8niowac slowo silny.
Zawsze znajdzie sie taki,co zrobi cos lepiej od nas,szybcie,dokladniej.
Nie,nigdy nie uwazalem,sie za silnego,a juz napewmo jie,za majlepszego.
Oscyluje w okolicach,przecietny’’
Byc moze w niektorych sprawach,wychylam sie troche ponad przecietna,w i nych w druga strone,ponizej przecietnej.
Wiec bilans wychodzi na zero,czyli przecietny.

4 polubienia

Człowiek silny, to taki, który umie się podnieść po upadku.

10 polubień

Jeśli pomimo dramatów, tragedii życiowych, zakrętów, wiraży i trzęsień mojego świata,przetrwalam- jestem silna. Jestem silniejsza niż kiedykolwiek mi się zdawało. Człowiek sam nie wie ile jest w stanie znieść i jak wiele potrafi wytrzymać.

6 polubień

Człowiek silny ? :thinking:
Taki , który walczy do końca , mimo iż czuje niemoc fizyczną i psychiczną , to się tyczy nauki , pracy i związków .
Nie jestem silna i mało takich ludzi w swoim życiu poznałam.

5 polubień

Kiedyś usłyszałam od pewnej osoby, że jestem silna i chyba coś w tym jest.
Myślę, że człowiek silny jest odważny.

2 polubienia

Mocna psychika, twarda dupa, dystans do siebie, racjonalne podejście do życia, optymizm.

1 polubienie

Moim zdaniem, to taki człowiek, który potrafi sobie poradzić w każdej sytuacji - zawodowej, życiowej, uczuciowej a następnie z niej wyjść bez większego szwanku

1 polubienie

Tak, też tak myślę. Człowiek silny, gdy upadnie prędzej czy później wstaje otrzepuje kurz i idzie dalej.

3 polubienia

Eech…! Wiem coś o tym. Choć za silnego się nie uważam.

2 polubienia

Tak, jestem silny jak krokodyl.

Jesteś silny i to bardzo -nawet napiszę. :slight_smile: Z tego co czytałam, bo czasem coś o sobie piszemy :slight_smile:

2 polubienia

Nie do konca…
Nie potrafie przejść bez wstrzasu do porzadku dziennego,gdy jest po wszystkim,po emocjach…
A cechy?Trzymanie nerwow na wodzy,odpowiedzialnosc,nie uleganie histerii,nie uleganie AGITATOROM,ulicznym pacholkom i naganiaczom politycznych trendow,myslenie o innych,zdolnosc do poswiecen.
Amen.Smierc egoizmowi! :slightly_smiling_face:

2 polubienia

O właśnie, trzymanie nerwów na wodzy , nie dopuścić do tego , żeby byle ćwok nas wyprowadził z równowagi, to oznaka wielkiej siły.

3 polubienia

Ja taka silna jestem, że ho hoooo… Do niedawna nawet o tym nie wiedziałam :wink:
Jaki to silny? Wytrzyma wszystko, nawet jak się jego świat zawali. Żyje dalej. Z uśmiechem. I nie pokazuje nikomu swoich łez :slightly_smiling_face:

Osobiście jestem pełna podziwu dla ludzi , którzy na własne życzenie spieprzyli koncertowo swoje życie, stoczyli się na dno i sami ocknęli .

2 polubienia

Silny to taki, którego to co nie zabije, czyni silniejszym :wink:

1 polubienie

Dla mnie: czlowiek silny potrafi zapanowac nad wlasnymi slabosciami. przezwyciezac je. Czy jestem… pol na pol!

Nie zgodzę się. Nasze słabości to nagroda za bycie silnym :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie