Ludzki pan jest prezesem Orlen

Nie ma to jak dokręcić śrubę na max i następnie popuścić chwaląc się sukcesem.

4 polubienia

Nie napisali w którym to roku mają być te wakacje? :shushing_face: :crazy_face:

4 polubienia

A to ważne? Mają tyle marży że wystarczy na lata.

4 polubienia

Im, ich wnukom i prawnukom jeszcze zostanie. Tak, jak niektórym, co kiedyś prywatyzowali.

3 polubienia

Był telefon z Nowogródzkiej?

1 polubienie

Bez tego telefona, nic w Polsce dziać się nie ma prawa.

2 polubienia

Mniej ludzki to się zgodzę. Tańsze paliwo tylko dla swoich i wybranych aż o 30 gr/L, ale tylko dla posiadaczy kart lojalnościowych Orlenu po zakupie produktów z ich sklepu - np płyny, pasty, wycieraczki, kawa, hotdogi itd i tylko z limitem do 50 L na kartę. Przy jednym zakupie paliwa taniej o 30 gr, to przy innych zakupach ich produktów podniosą o 30 - 60 gr

Mam z 6 takich kart. One były i są darmowe. Ale warunki kupienia tańszego paliwa już takie łatwe do spełnienia nie są. Większość aut nie ma tak dużych zbiorników. Ja wiem że standartem jest 55 l w dużych autach ale nikt nie jeździ tak by zostało minimum na dojechanie do stacji. Z kolei małe autka na które teraz jest moda(nie rozumiem chlają jak i większe a same wady są) mają zbiorniki od 30 do 45 l. Więc nie ma wielkich szans by zatankować taniej. Oficjalnie mógłbym więc zatankować 3x po 50 l diesla taniej o 15 pln na kartę. Daje to 45pln oszczędności na kartę. Razy 6 kart daje to 900 l paliwa taniej o 270 pln. Tylko na uj mi 900 l paliwa ? Robię może z 2000 km miesięcznie a na to wystarczy mi 100 litrów. WIęc przy tych 100 litrach oszczędzę 30 pln. No faktycznie łaskawcy.

2 polubienia

U mnie firma jeszcze korzysta tylko dlatego że mają czasowo odroczony termin zapłaty. Zdarza się że firma czeka na zapłate 2-3 miesiące, w firmie jest 6 Fiatów, Dukato sprinterów dizli + drugie tyle osobówek na benzynie dla serwisu, biura i rodziny

Taa wakacje chrust 500+