Luźne przemyślenia

Jeśli ktoś ukradł mi samochód, ale już odbył swoją karę, to pies z nim tańcował - nie będę się domagał wywalenia go z kawiarni, najwyżej nie będę do niej chodził skoro goszczą tam złodziei. Co innego jeśli ów autokrad aktywnie podbiera drobne ze słoja na napiwki i ładuje ludziom łapy do kieszeni, a nikt go nie wyrzuca, bo w porównaniu z poprzednią jego działalnością szkodliwość nie jest aż taka duża.

Zdaje się, że w tym przypadku facet jest jednym z tych, którzy dobrowolnie opuścili kawiarnię więc przynajmniej dopóki nie wróci można to olać.

6 polubień

Jakby ten gosc siedzial spokojnie, to tak:)
Co innego, gdyby ten gosc zaczepial innych gosci, pomimo tego, ze prosza go, by tego nie robil:)

7 polubień

Ja takich potraflam z autobusu wyrzucac! (kiedys…)

Nie wracalbym do tego co bylo. Czlowiek jest istota zmienna. Poczekamy zobaczymy.

Moje zrozumienie luźnego przemyślenia, to chrześcijańskie nadstawienie drugiego policzka po zainkasowaniu strzału w pierwszy. Tylko, że jest ten problem, że mam, nie więcej, jak dwa policzki. No cóż, można jeszcze podkulić ogon, zwiać, a potem udawać, że nic się nie dzieje. A ponieważ jest tu sporo twarzy, to policzkujący ma wybór policzków, czując się bezkarny.

Inaczej mówiąc mamy tu kogoś, co wali na odlew, bo tak lubi, a jak ktoś odda, to już nie lubi i zaczyna kwilić; - to on mnie uderzył. I bezczelnie kłamie, że został uderzony pierwszy. A później publicznie wyznaje, że ma z tego totalną bekę. Przy aplauzie paru innych. Mam, jeszcze kilka luźnych przemyśleń w temacie, ale postanowiłem dalej nie drążyć. To “tylko” internet.

7 polubień

Zgadzam się, ale pod warunkiem, że ten gość zachowuje się spokojnie i nikomu nie wadzi. Nikogo nie zaczepia pierwszy. Bo tak to już jest, że kto mieczem…, itd…

1 polubienie

Predzej porownalabym to do nieznosnego bachora uwielbiajacego psuc cudze zabawki. Taki domorosly terrorysta w piaskownicy. I to nie chodzi o przeszlosc.

2 polubienia

Domyśliłem się o co mu chodzi. Ale na razie dajmy spokój .

1 polubienie

O co znowu ta histeria :woozy_face:?

Ludzie, dajcie se już spokój. Nikt mi nie chce powiedzieć co sie stało ale wszyscy przeżywacie jakby bomba atomowa strzeliła w to forum.
Wydaje mi się że toczy się jakaś gra o wpływy i władzę. Kto nie przeforsował swojego ten strzela focha jak dzidzia i ucieka.
Jeśli coś szwankuje trzeba naprawić. Nie moderować za wiele ! Wkurzonych ignorować, nie zajmować się non stop problemami bo to jest już nudne.
Tym bardziej że jest słoneczne lato wiec w przyszłości może być już tylko gorzej: deszcze, zima, noc, szkoła, Zaduszki itp.

1 polubienie

I dlatego kąsam , bo jest lato a ja wolę zimę :grin:

Nic z tych rzeczy. Konkretnie chodzi o Tensora.

1 polubienie

Chcesz powiedzieć że mieszkasz w ciepłych krajach :joy: ?

Birbant, to żaden konkret, tyle to bym wiedziała nawet gdybym nie logowała się rok.

1 polubienie

Konkret jest taki, że tu w ogóle nie chodzi o obsadę moderatorską. Pojawił tensor się i jak zwykle narobił szamba. Dlaczego jeden z moderatorów zrezygnował, nie wiem?

5 polubień

Hmm, ok.
Musi być ktoś od szamba, bez szamba można sie utopić we własnych fekaliach :wink:.

1 polubienie

Mamy dobrą moderację. Liberalna. Ale w tym przypadku zbyt liberalna była. Po prostu, dawano mu szansę. Ale on, przekraczać granice zaczął no i ludzie reagowali. Dowiedziałem się wprost od niego, że jestem starym dziadem i mam zryty łeb oraz mam zamknąć ryja. A w ogóle, większość tu, to motłoch, który trzeba tępić. Podałem siebie tylko, jako przykład, a nie, że się żalę.

7 polubień

U mnie teraz jest chłodno od kilku dni , nawet balkon mam zamknięty nocą, w upalne dni wszystko 24h jest otwarte.

1 polubienie

W ogóle wszyscy zamknijmy stare ryje i sie wytępmy jeden po drugim, bedzie elegancko !

2 polubienia

Ogólnie, nie jest źle, póki co. Czasem się coś zdarzy, wiesz, jak to jest. Jednak na razie, traktujemy się dobrze. Poza tym mamy tu kategorię; Ring Wolny i tam można walczyć do upadłego. Niejako poza głównym forum, na boczku. Kto niezainteresowany, nie widzi.

3 polubienia

No coz, mlodsi nie bedziemy. A co do elegancji tepienia? Proponuje humanitarnie azotoksem po oczach.

1 polubienie