Macie jakieś ulubione kanały na Youtube?,

Ja lubię kanały Raczka, Orłosia, Magdy Mołek, czasem obejrzę K. Millerową, Świat Gosi, 7 metrów pod ziemię, Historię bez cenzury. Fajna jest joga z Małgorzatą Mostowską i gotowanie ze Skutecznie TV.

Mam, ale z żadnym celebrytą. Raczej takie, z których czerpię wiedzę.

4 polubienia

Ostatnio “Nauka. To lubię”.

Nie.Nie interesuje mnie to zupelnie.
Traktuje yt jako sporadycznego dostarczyciela muzycznych ciekawostek,ewentualnie koncertów.
Dokumenty kupuje na płytach,podobnie jak wszystko z wyjatkiem książek. które uznaje jedynie tradycyjne.
Ale Raczka mialem okazje kiedys poznać i musze przyznać ze to wspanialy rozmówca! Bylo to ponad 20 lat temu ale chyba nic sie nie zmieniło :thinking:

Rączka bardzo lubię. Robi na swoim kanale recenzje filmów. Ostatnio zaczął serię wywiadów pod logo The Originals: bardzo dobre!

1 polubienie

Miewam różne fazy na YT. Nie mam stałego ulubienia.

1 polubienie

Mam kilka ulubionych ale nie oglądam wszystkich. Mówiąc inaczej, Ignacy z Japonii, Pociągi, Samoloty, itp.

1 polubienie

Mam zasubskrybowane ok. 30 kanałów, a to za dużo, żeby każdy z tych kanałów nazwać ulubionym. Z drugiej strony, trudno mi określić tak z marszu, który z nich jest moim ulubionym. Niektóre kanały subskrybuję, by nie musieć pamiętać ich nazw.

1 polubienie