Macie tak czasem

że znajdujecie w domu czy w obejściu coś o czym zapomnieliście, a co okazuje się super przydatne i uszczęśliwiające w tym właśnie momencie?
Ja wczoraj znalazłam 2 zachomikowane żele antybakteryjne do rąk, a dziś saszetkę ulubionego napoju kawowego: zaraz wypiję! (Szczęście niezmierne bo od kilku dni jestem na kofeinowym głodzie🙃)

4 polubienia

1 polubienie

Jak masz w domu skladzik “przydasiow” to takie niespodzianki rzadkoscia nie bywaja. Na zasadzie, ze ojej, myslalam, ze juz to wyrzucilam…

3 polubienia

Tak. Najczęściej są to puszki z browarem pokryte kurzem. Zawsze poprawiają humor.

3 polubienia

Dokladnie tak samo mialam pare dni temu. Poniewaz siedze w domu wiec zaczelam robic porzadki.
i…znalazlam plyn dezynfekujacy

3 polubienia

@okonek
A ja czasem znajduje (obecne porzadkowanie) rzecz o ktorej juz zapomnialam ze to mam i nawet zdarza sie ze kupilam juz nowe

2 polubienia

Brawo! Wolałabym znaleźć dużo sztabek złota… :joy:

1 polubienie

A ja znalazłam przy porządkach 2 piwa zarekwirowane niegdyś Młodej. I co z tym zrobić?

2 polubienia

Rzadko ale zdarza sie.Ostatnio malutki śrubokręt do niemieckiego gramaofonu ktory idealnie pasowal do innych miejsc.
Jeden zapomniany t-shirt który juz wiem,bedzie mi slużył na wiosne.
Penceta do znaczków-myślałem ze została w Polsce…

2 polubienia

WYPIĆ!!! :joy:

1 polubienie

Zatrzymaj na czarną godzinę.

4 polubienia

Z moją manią porządku nie ma opcji na coś takiego. W każdej szafce sprzątam dwa razy w tygodniu

1 polubienie

Zdarza się nieczęsto ale jednak, i najczęściej gdy widzę cokolwiek podobne to mam myśl że już to kupiłem,

Ja mam odwrornie. Gdy cos wyrzuce zaraz potem okqzuje soe ze to jest mi potrzebne

4 polubienia

Obawiam się, że ten Bailey’s to jakiś fejk :wink:

Hmmm, to ma nazwę chyba. Zdaje się, że medyczną… :wink:
Gierek mówił, że to od masła, czy od cukru? Nie pamiętam, chyba też mam tę kondycję :crazy_face:

1 polubienie

Wypić z młodą, jeżeli już jest w odpowiednim wieku :wink:

2 polubienia

Niestety tak jest i za mną…

@Szczery_do_BULU Żaden fejk. Prywatne moje zdjęcie z mojej kuchni. Napój kawowy aromatyzowany tylko🙂

1 polubienie

Mam na myśli zawartość. Nie słyszałem o masowej produkcji alkoholi w proszku :wink:

1 polubienie