Macierewicz

Zastanawiam się, dlaczego facet popularnie zwany “DługoPISem” wbrew tradycji wybierania na marszałka seniora najstarszego posła, desygnował Macierewicza na tę funkcję. Przychodzą mi następujące myśli:

  • nikt nie wytłumaczył Antosiowi, że w sejmie Marszałek to funkcja, a nie stopień wojskowy
  • Na dudę też Macierewicz ma teczkę, a jak nie na DługoPISa, to na jego ojca

Jakieś inne pomysły?

1 polubienie

Tu nie ma nic do domyślania się. Szaragowy poseł kazał i już.

3 polubienia

Takie prawdziwe? Piszą w serwisach informacyjnych… xd

Antos Policmajster? obawiam sie, ze on ma teczki na wszystkich z obecnego rozdania (z rodzina blizsza lub dalsza wlacznie) - swiezutka dostawa z Lubianki.
co do tych przepychanek w kwestii marszalkow? czy nie przypomina Ci to awantur o krzesla w wykonaniu sp. Lecha kiedy byl prezydentem?

1 polubienie

Ja po prosu myślę, że poprzedni rząd to jakiś głupi był. Ostatnie cztery lata kombinowania i złodziejstwa najlepiej podsumuje nam pan Siara:

2 polubienia

co czytam szaragowy to mi wychodzi szparagowy :wink:
a pewnie nie tyle prezes kazal co Amtos sobie zazyczyl.
chyba mu smutno ostatnio bylo, ze nie ma gdzie apelu smolenskiego odczytac.
czy marszalek senior wyglasza jakas przemowe? Bo jesli tak to jestem jej ciekawa.

2 polubienia

Dowiesz się za 5 dni. Zdziwiłbym się, gdyby Antoś nie powiedział czegoś, czego normalny człowiek by się wstydził.

1 polubienie

za piec dni to ja bede gapic sie w TV kto wybory w Hiszpanii wygral.
co do Antosia zludzen nie mam - dania podstawowe to Smolensk i na deser zolnierze wykleci.

2 polubienia

Lewackie fakty to przed chwilą wyjaśniły. Po prostu Duduś walczy o najtwardszy elektorat pis. Ten od zamachu i ojca rydzyka. Kampania jest panie.

3 polubienia

Nic nie walczy. Duda wie że czy powołał by Macierewicza czy kogoś innego to każdy pisowiec i tak zagłosuje na niego, co to ma do tego… A tym bardziej najtwardzszy nie zagłosuje na Kosiniaka czy kogoś… Gdyby wybrał na marszałka kogoś z PO to miałby z tego większe korzyści jeżeli chodzi o procenty… Wybierając Macierewicza, moze tylko na tym stracić…

Pomysł SMOKa?
Antek jest na wylocie. Marszałek senior - który mu się nie należy oznacza iż jego czas w polityce się skończył i dlatego dostał posadę należną emerytowi. Emerytowi politycznemu.

1 polubienie

Ja uważam że to mu się po prostu należało.

1 polubienie