Magda Linette w finale turnieju w Bronxie!

Siniakowa bezradna…Wczesniej Muchova…Ma Magda patent na dziewczyny z Czech lub Slowacji?
Gra coraz lepiej…Ale przede wszystkim,nie ma dla niej przegranej sytuacji.
W pierwszym secie wyciagnela gema z 0:40,5 pilkami z rzedu!
Wygrany tie break chyba odebral Siniakowej wiare w sukces…Niby wygrala 2 gemy do zera ale…To Polka zagra w finale amerykanskiego turnieju!
Swietne i obiecujace przetarcie przed US Open!
A juz bylem o krok by Magde skreslic…w zeszlym sezonie raczej irytowala bezradnoscia wobec wyzej notowanych przeciwniczek…
Dzisiaj to jakby inna osoba.Brawo!!!

4 polubienia

Cześć, cieszy sukces, a Iga Świątek w 50 rankingu, też cieszy :slight_smile:

4 polubienia

I z ostatniej chwili…Magda Frech przeszla eliminacje i jest w glownej dribince US Open!!!

3 polubienia

Majchrzak ma seta do tyłu, w drugim jest po równo jak na razie w kwalifikacjach do US Open.
Hurkacz gra w turnieju w Salem, jest w ćwierćfinale, w tej chwili 2 do 4 w pierwszym secie.
Fręch w głównym turnieju już US Open. Polscy tenisiści rozszaleli nam się. Mamy całkiem liczną ich rodzinę.
Co do Linette to w rankingu na żywo zajmuje już pozycję 62 o 18 miejs wyżej. Nawet jak przegra finał. Przefajny wieczór się zrobił.
Zobaczymy co z Hurkaczem i Majchrzakiem dzisiaj będzie.

2 polubienia

Majchrzak już poległ, czyli nie zagra w US Open.
Podczas gdy Hurkacz przegrał pierwszego seta, ale w drugim prowadzi już 4 do 1 w turniej Winston Salem.

1 polubienie

No to jest naprawdę nieźle, Hurkacz wygrał swój mecz i już jest w pół finale w Winston Salem.

1 polubienie

No nie moze sie ten Majchrzak przebic…Ciagle jakis drobiazg…

Hurkacz ma dla mnie cos z Samprasa a cos z Lendla…Bardzo lubie taki tenis i chce go widzies kiedys w top 20

1 polubienie

Elegancja gry Samprasa, a Lendla, być może uporczywa skuteczność. Już Lendla prawie w ogóle nie pamiętam, może tylko jego słynne passing shoty.

1 polubienie

Ma nasz zawodnik jeszcze takie sklonnosci do mlodzienczych emocji ale to akurat jest fajne…
Lendl…Moze troche na wyrost bo to inna liga poki co ale porusza sie tak po korcie i sylwetka…Czasem mi sie tak kojarzy.

1 polubienie

A skoro tyle dobrego o dziewczynach,Polska-Slowenia 3:0,w siatke!
Szkoda ze na ogladanie siatkowki pan,wieczorem,nie mam tutaj szansy…

1 polubienie

Nie wiem jak to sie dzieje ale on juz jest w finale.Odprawil Shapovalova!!!

2 polubienia

I w ten sposób mamy dwóch ( albo dwoje) polskich finalistów w ostatnich przygotowujących turniejach do US open. A Hurkacz miał opóźniony ćwierćfinał przez deszcze, żeby po 5 godzinach grać półfinał… SZOK.
Niech jeszcze je wygrają, to zrobi się szampańska atmosfera.

1 polubienie

To dzisiaj wieczorem…
Dla mnie juz jest.Nigdy nie bylo takiej sytuacji by dwoje naszych gralo niemal rownoległe finaly!!!

1 polubienie

No brawo, brawo, ale nie lepiej gdyby była w finale kilka kilometrów obok, na Manhattanie :wink:

2 polubienia

Nie wszystko na raz :rofl:

Cóż, narazie jeden set do tyłu, czyli gra jakby zaczęła się znowu do Magdy. 5 do 7

1 polubienie

Udało się wyrównać w setach po zwycięstwie w drugim secie 7 do 5.

1 polubienie

Już dwie i pół godziny grają. Magdalena daje nam mnóstwo dreszczyków w trzecim secie. Obecnie jest 5 do 4, ale serwuje jej przeciwniczka.

1 polubienie

Jeeest!!!
Wygrala przelamaniem!!!

2 polubienia