Małgośka

Gdy jeździłem jeszcze wózeczkiem miałem często radyjko tranzystorowe obok siebie,takie z paskiem-cud techniki.Leciała często “Małgośka”.Po latach Maryla R. coraz szybciej zaczęła śpiewać tę piosenkę,by nie zanudzać ludzisk w szybszych czasach.
O tym Vito coś tam słyszałem ale nie dużo.
Przypadkowo znalazłem ten kawałek.Pomyślałem,że jeszcze nie jest tak źle z muzyką wykonywaną przez młode pokolenie.

3 polubienia

Pewnie będę wredna pisząc, że według mnie wykonanie jest tragiczne i to bardzo? Moje uszy niestety tylko część piosenki wytrzymały :thinking:

3 polubienia

Auććc, Zenek wróć…:rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

Szkoda bo ten zespół potrafi całkim niezle grać.
Szkoda energii.Marny wokalista,jeszcze gorsze “chórki”…No i…“ona nie jest grosza wart”? :face_with_raised_eyebrow:
Jednak najgorsze jest wrażenie że z tej dosyć dramatycznej historii śpiewak nic nie rozumie i…nic go to nie obchodzi.Ot,chciał sobie poskakać i był przekonany że fajnie to wykombinował :roll_eyes:
W skali od 0 do 5,słabiutkie 1,5

2 polubienia

W/g mnie w skali od 0 do 10 można dać 9,3.
Wykonanie świetne,wokalista też.
Cóż nie każdy ma gust i nie musi się też znać na muzyce-więc się nie przejmujcie się :wink:

Raczej pedalskie granie

3 polubienia

Pedalskie to by było jakby jeszcze to falsecikiem zasuwał.

1 polubienie


A na deser cele brytka.

A co to mnie obchodzi? Za stara była to puffmutti została?

To dopełnienie obrazu kultury.

No dzban dzis znowu zadzwonił

Inna sprawa może i przydałoby się dziękujemy i poprosimy o więcej w kwestii zbrojeń?
I byłoby tez miło gdyby wcześniej nie cwaniaczkowali jak towar upchnąć? Ale to jak w interesie zarzadzanym przez królową zycia? Jest popyt to i podaż się znajdzie.

1 polubienie

Pinokio jak widać “dopilnował”…tylko nie powiedział, co dopilnował…

Swoich i ruskich interesów?
Putin im obiecał, że tego co nakradli nie odbierze?

1 polubienie

A mnie ta piosenka (to wykonanie) rozbawiło. To dobrze. Dlatego sie podoba.

2 polubienia

…i nie podoba Ci się… kto by pomyślał… :rofl:

1 polubienie

@devil się szykuje może do występu? :thinking:

1 polubienie

Nie pesz go :frowning:

1 polubienie

Ojej, dobrze miec i być diabłem. Bóg juz zrobil co mógł.