Małżeństwo = kredyt?

No wlasnie jestem w kropce bo wczoraj zobaczylem wzmacniacz Yamahy za…130 funtow.Troche drogo ale oryginal jeszcze z lat 80-tych,o bajecznym brzmieniu.Nie mam pojecia ile to by kosztowalo w Polsce,jesli bym trafił…A to z kolei pociąga za sobą wymiane kolumien…I wydatki rosną…

1 polubienie

o ile pamietasz nasza rozmowe ze starego pytamy? stare kolumny robia u mnie za cokoliki pod nowe
a maszynka ? jeszcze nie przetestowałam , ale w instrukcji obslugi ma, ze da sie podlaczyc do telewizora idz z postepem czasu mniej nie znaczy lepiej

1 polubienie

Mam Altusy 110.I poki byly całe,brzmienie bylo ok.Niestety,skruszone membrany a wymiana jest i ryzykowna i nieoplacalna.
Dzisiaj wybor jest taki ze nie spodziewam sie klopotow z doborem.Tylko ze ruszyc doopy z Anglii nie moge :rage:

1 polubienie

Mamy, jeszcze przez niecałe 4 lata.
A te oświadczenie to oczywiście temat zastępczy, żeby ludzie zapomnieli o machlojkach Morawieckiego i Szumowskiego z ukrywaniem majątku pod płaszczykiem żony.

1 polubienie

kitek Ty wiesz i ja wiem jakie spustoszenie covid czyni w drugim podejściu jesli chodzi o zdrowych

Ryan zaczal latac

Miałam, ale już został spłacony (na mieszkanie, nie żaden konsumpcyjny)

1 polubienie

Mialam i spłacony wiele lat temu.