Małżeństwo = kredyt?

Macie kredyty? Mieliście lub będziecie mieli?

Macie.

1 polubienie

Na ile lat?

1 polubienie

Jeszcze 3 latka.

1 polubienie

Aha. Nie ma tragedii.

1 polubienie

Nie wykluczam ale obecnie,czysto.Mialem kiedys chyba trzy razy ale to raczej byly drobiazgi.Raz na remont,raz na wakacje…

2 polubienia

Na nowy telefon wystarczyło :grin:

1 polubienie

Pochwal się.

1 polubienie

Jest 3 razy tańszy od tego Samsunga, który mi czasem fiksuje (dotyk home się zbiesił), ale parametry za 500 zł ma dobre. Oppo.

1 polubienie

Zastanawiałem się kiedyś nad tą firmą ale wybrałem bardziej sprawdzoną. Niech ci dobrze służy.

1 polubienie

Sprawdziłam co i jak, lepszy od xiaomi.Szczerze polecam, dokupiłam jeszcze pamięć zewnętrzną za 64 zł i jest cacy.
I na firanki zostało :wink: mamżonek mi fona kupił.

1 polubienie

Dobry mąż.
Ja w przyszłości chyba postawie na Motorolę g8 power albo coś podobnego. Płatność z góry bo to do 1000 zł ino.

1 polubienie

Już za 699zl kupisz, pojemność akumulatora taka jak u mnie, ale 5G nie obsłuży.

1 polubienie

nie mam kredytów
moim zdaniem zachowanie prezydenta jest zalosne
typu odwrocenie kota ogonem i zaprzeczenie bycia psem ogrodnika - ma akcje? i dostep do informacji uprzywilejowanej?

1 polubienie

kredyty konsumpcyjne? u mnie to bylo na sprzet grajacy marki sharp

1 polubienie

Mój też nie obsłuży 5g. Komu to potrzebne?

1 polubienie

Myślałam, że Tobie. Ja też jestem z tego taniego zadowolona, może amoled brakuje, ale coś za coś.

1 polubienie

Amoledy są już droższe. Pożytek z nich taki że mają lepszą jasność i kapkę bardziej oszczędzają energię. Pozwalają też mieć bajery wyłączonym ekranie np. zegar.

1 polubienie

Nie musisz mi tłumaczyć, ja nadal mam tego Samsunga edge 6s, i J5, oba modele mają amoledy.

1 polubienie

potrzebne jest w tloku
precyzja odbioru

1 polubienie