Mam dość

Cwaniaczkow przytulonych do PO to by sie trochę znalazlo.
Zapomniales, ze tzw. lewactwo calkiem zgrabnie wprowadzilo Polske do NATO i szkoda, ze tak dlugo trwało - moim zdaniem o 4 lata za dlugo do UE.
Nawet niezyjacy Kaczynski, klotliwy o splendory jednak wieksza dbaloscia o kraj sie wykazal niz ten co przezyl.

Nie wiem czy na 100% i jakie demony ujawnilyby sie takiej sytuacji ktorej wczesniej nikt nie przewidzialby w najdzikszych snach ale byly takie badania i utrzymywaly sie przez kilka dni,wskazujace ze Holownia jako jedyny w 2 turze,pokonuje Dude.
A to z kolei oznacza ze rodzi sie w spoleczenstwie zapotrzebowanie na niezaleznosc.Co bardzo mnie raduje! I ze byc moze,nastapi jakis zwrot,jakis niespodziewany rozwoj sytuacji ktory ukruszy te dwupartyjnosc-najwiekszego szkodnika ostatniego cwiercwiecza.

2 polubienia

To jest właśnie przekaz pisowskiej propagandy sączonej przez internet już za rządów PO i teraz w “narodowych” mediach. Ta propaganda jest skuteczna, bo jak powiedział kiedyś jeden specjalista: “kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą”. PO nie było partią autorytarną, dopóki nie zaczął rządzić Tusk. To społeczeństwo musi zaakceptować partię bez charyzmatycznego wodza, albo nadal będzie rządził PiS :neutral_face:

Zaraz zrobisz ze mnie pisowca…Coraz ciekawsze rzeczy widac “z oddali”.Jesli ktokolwiek mial jakies znaczenie w PO to byl to wlasnie Tusk.Mozna go lubic lub nie ale to byl ktos.
Obserwowalem go od czasu KLD,od czasu prawyborow z chyba 2001 roku gdy bylem jeszcze w mediach i zrobilem swoj jedyny w zyciu,reportaz…
I tak jak wczesniej pisalem, a kolega z innej bajki nawet wtorowal,PO to Tusk.W KLD tak nie bylo ale to juz dzisiaj nie jest zbyt istotne.A Ty mi powyzej sugerujesz ze po tych wszystkich przejsciach"dobrze jest" i partia jak pospolite ruszenie bez lidera ma jakiekolwiek szanse???
Na szczescie jestem w pracy i niniejszym oddaje mikrofon komukolwiek kto ma ochote na te rozmowe :rofl:

Nie miałem takiego zamiaru, brakuje mi jedynie u Ciebie pewnej tolerancji dla “słabości” PO :grin:

Przedtem ich siłą było “trzech tenorów”.