Mam inną koncepcję.Wyobraz sobie że

Nie da rady. Na wszystkich Wehikułach Czasu, którymi podróżowałem skala czasu zaczynała się od zera, nie było liczb ujemnych :slight_smile:

3 polubienia

moj tato z kolega w latach 50 autko złożyli - było to cos w rodzaju fiata 600 wymieszanego z dostępnym złomem
ja i nawet pomysł na to ze sie na swiecie pojawie nie bylo planowane
gdyby nie to, ze kolega taty nadużył wytrzymałości tego pojazdu?

2 polubienia

A kto by się tam przejmował, że ne ma liczb ujemnych. Wajcha w dól i jedzie się. Zielony kolor jest wysoce optymistyczny. Ten wehikuł może dużo. :smiley:

2 polubienia

fotoszop?

Chyba nie.Różne dziwadła były produkowane.Co prawda przeważnie w małych ilościach bo nie było zbytu ale jednak.

Kolor ma niezły. Groszek w kosmosie. :smiley:

1 polubienie

Czerwony też by był ładny ale ciężko dostać w tym kolorze :slight_smile:

1 polubienie

Taki świat byłby nudny. Trzeba mieć cel

witryna nieosiagalna

a masz jakis poza nowa butelką?

1 polubienie

Nie
:+1::beer:

1 polubienie

image

:upside_down_face:

2 polubienia
1 polubienie

Projektow i nawet ich realizacji w pojedynczych ezemplarzach bylo wiecej. Historia Syrenki? Ale nie wszystkie byly politycznie poprawne

1 polubienie

Koleżka z Łeby kupił Mikrusa, jakoś tak w 72 lub 73. Nawet nim jeździłem troszeczkę. Stary już był i zużyty ten Mikrus i kiedyś na zakręcie temu koleżce prawe drzwi odpadły i wypadł z nich pasażer. Na szczęście nie poniósł znacznych obrażeń. Pijany był, kierowca zresztą też.

1 polubienie

Cudowna historia. :grin:

1 polubienie

Nasze życie z takich się składa. :grinning:

1 polubienie

Też mam taką jedną. Dwóch koleżków pojechało autem do sklepu gdyż piwo im się skończyło. Trzeźwi oczywiście nie byli. Jechali jakimiś polnymi dróżkami. W drodze powrotnej, na szutrowym zakręcie wylecieli z drogi i dachowali. Wyczłapali się z samochodu, postawili go na koła, stwierdzili, że potłukli butelki z piwem i pojechali po nowe. Samochód był lekko porysowany. Im nic się nie stało.

1 polubienie

Kto by się tam przejmował liczbami ujemnymi kiedy jest sterowanie głosowe. Mówisz: Do czasu przed wielkim wybuchem - i fruuu jazda! (Gorzej jak się otrzyma odpowiedz - Ale wtedy nie było czasu…)

1 polubienie

Z komunikacją werbalną jest różnie. Wajcha i pokrętła nie są wieloznaczne.