Mam jeszcze dużo nie przeczytanych, super mądrych książek

dragi tak maja

1 polubienie

pusic

prysznyic

Ewidentnie bredzisz

2 polubienia

Albo zmyśla … :face_with_hand_over_mouth:

3 polubienia

To od tego upału :wink:

2 polubienia

Za trudne.

1 polubienie

Przyzwyczailiśmy się do tego, tak, że luzik… :grinning:

3 polubienia

Na jedno wychodzi.

1 polubienie

On to gustuje bardziej w literaturze Marksa i Engelsa…

1 polubienie

Ostatnio odniosłem wrażenie, że okonek steruje w moim kierunku, a tu taki klops z kolejnym usuwaniem moich błyskotliwych tematów.

“Ostatnio odniosłem wrażenie …”

Następnym razem nigdzie wrażeń nie odnoś, ocalisz swoje wpisy.

1 polubienie

Sam jestem szczególnie mocno zakochany w ptakach, ale też w motylach, trzmielach i pszczołach.

A w szerszeniach? U mnie taka sytuacja, że wywiesiłem budkę lęgową dla sikorek. Niestety, sikorki w budce nie zamieszkały, ale wprowadził się szerszeń. Wszystkich ostrzegam, by potem nie było, jak mnie odwiedzą.
Myślę jeszcze, by postawić znak: Uwaga szerszeń w budce.

Szerszeń spory, jak mały nietoperz.

2 polubienia

Szerszenie i różne drapieżniki, harmonijne są, do tego prawdopodobnie zapylają niejedne pożyteczne rośliny. W lotach nieharmonijnym ludziom zostają kolejki na ludzkich lotniskach.

Ja mojemu szerszeniowi nie przeszkadzam. Nawet mu imię dałem - Szymon.

Rano za każdym razem go witam, jak go oczywiście widzę i życzę miłego dnia.

Myślę, że się z nim zaprzyjaźnię.

2 polubienia

Pewnie nie powiesz, że mogłem mieć jakiś wpływ na Twój stosunek do stworzeń deeshanowych.

Już sobie tak nie dolewaj. :grin:

Urodziłem się przy lesie i jako brzdąc obserwowałem naturę zanim zacząłem gaworzyć …

2 polubienia

Zasługujesz na podziw i szacun. Podobnie birbant, mieszczący się kolosem na wąskich pasach ruchu, zaopatrując nieharmonijną ludzkość w tysiące produktów. Także nasze kobiety zasługują na wielki Szacun.

To już benasek i birbant przestali być dla Ciebie wiadomonacyjnymi głupkami od których twoje buty są mądrzejsze?

1 polubienie

Wydaje mi się, że bardziej oni przeszli na jasną stronę mocy. A mądrość zapewne polega na docenieniu każdego człowieka, i nie wywyższaniu się nad drugiego.