Mam pocztę na wp i od wczoraj

nie mogę się d niej dostać:(
Mieli, mieli i … nie otwiera. Co może być przyczyną? Jak sobie poradzić?

1 polubienie

A ktorego dostepu uzywasz?
Po staremu czy tej nowszej wersji?
Poza tym jak jest za wolna transmisja to sie zawiesza.

1 polubienie

jakiej nowszej wersji? Chyba po staremu ;(

1 polubienie

Na wp mam jeden adres co celów śmieciowych i z telefony loguję się w obecnej chwili bez problemu. Załóż sobie pocztę na outlook lub gmail i nie będzie problemów, reklam i innych rzeczy.

Chodzi o haslo.
Proponuja teraz dodatkowa ochrone - zaloguj z 1login od WP.

2 polubienia

Fajnie, ale ja chcę mieć dostęp do zawartości starej poczty :slight_smile:

2 polubienia

Widziałam ten 1login, nie kliknęłam, ale teraz nie otwiera mi nawet możliwości logowania się :frowning:

Z tym nowym kontem to była porada na przyszłość.
A co do teraźniejszości … jeżeli Internet działa Ci poprawnie, poza tą pocztą rzecz jasna, spróbuj następujących opcji:

  • logowanie w innej przeglądarce
  • logowanie na innym urządzeniu (komputerze, telefonie)
  • wyczyszczenie historii oraz ciastek przeglądarki i ponowna próba logowania
    … lub przez ten link 1login od WP
2 polubienia

W sumie może zacznij od tego linku, a potem pomęcz się z resztą porad, jak to się nie uda.

1 polubienie

Dziękuję :)) Jesteś Wielki :slight_smile: Dlaczego tak się dzieje, że na Chromie nie działa, a na Operze działa?

1 polubienie

Bo Chrome się chromoli. :wink:

1 polubienie

Wyczyść historię Chroma, to może się to i owo zresetuje, i też będzie działać.

1 polubienie

Dziękuję za pomoc. Przyjrzę się temu 1 login :slight_smile:

1 polubienie

Na Chromie nie działa, ale na Oparze pocztę już mam. Dziękuję za pomoc :slight_smile:

2 polubienia

Ja już się przyjrzałem … i nie ma tam nic ciekawego. :wink:

1 polubienie

Sprawdzilem i wszystko chodzi jak w zegarku…Ale zdarzalo mi sie w pracy gdzie komputer"pamieta inne czasy"i lubi sie zawieszać…Zresetuj raz lub dwa…

3 polubienia

Resetowałam, na Chromie poczty dalej nie ma, może to niska siła internetu?

2 polubienia

Tez moze być.Mialem kiedys problemy gdy korzystalem z Explorera.Własciwie do dzisiaj ta opcja pozostaje najgorszą…
Jednak jesli to wyskoczylo nagle i niespodziewanie to przyczyna jest pewnie inna… :thinking:

2 polubienia

Też chciałem doradzić Tobie spróbowanie na innej przeglądarce, bo kiedyś miałem był podobny przypadek, z tą różnicą, że chodziło o wyniki wyszukiwania na Allegro. Wyszukiwarka Allegro nie chciała u mnie działać ani na Chrome’ie ani na Firefoxie. Pomogło dopiero spróbowanie na Operze.

2 polubienia

WP? Nie dzięki. Same reklamy. Gmail forever.