Mam pomysła!

Zrobiłem dla siebie taki, ale sądziłem, że wysokość pola jest 300 i jest nieco obcięty. Ok, zrobię, ale najpierw muszę go poprawić.

2 polubienia

No dokładnie, a ja nie lubię jak coś jest na mnie :innocent:

2 polubienia

@Aszka_J, naprawdę mam teraz niewiele czasu. Na pewno jednak nie 3 miesiące. 2, może 3 tygodnie. A może szybciej.

2 polubienia

I nie ma, że boli @roqq :wink::stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Nie boli :smiley: Naprawdę to lubię, choć w ostatnim roku zaniedbałem trochę photoshopa. Jest motywacja, to i chęci wrócą;)

2 polubienia

No weź… robisz takie piękne rzeczy ! … a motywacja jest, tylko czasem niema.

2 polubienia

No to buziaka masz ode mnie.
Ja wiem…, że mój buziak, to jak psu na budę dla Ciebie, ale cmoka mimo wszystko wysyłam ! :wink:

1 polubienie

Masz moje błogosławieństwo pomysła :upside_down_face:

3 polubienia

Pewnie. @roqq , wyślij na priva w normalnej rozdzielczości, zobaczymy co się da zrobić.

1 polubienie

@Szczery_do_BULU, wyślę oryginał… A po co mam wysyłać? Sam sobie weź :wink: Możesz go też wyświetlić jako RAW.
LINK

To tymczasowe, bo chcę obraz trochę uaktualnić, dodać kilka awatarów, kilka zmienić… Jeśli będzie trzeba, zrobię go w wymiarach 750x100.

1 polubienie

Można podpiąć jako baner. Ale jak za wysoki będzie wiesz co zrobi z stroną.

Może jako tło? Bo zmniejszony do formatu logo raczej nieczytelny będzie…

Oj tło może bardzo zaburzyć czytelność. A wtyczka pozwala np na belkę boczną?

no to moze poczekajmy co kolega wymysli z banerem? moze zamiast jednego okretu jakas eskadre zamiescic? bo jednak wysokosc obrazka niewielka.

1 polubienie

Szczegół techniczny.

Proporzec skierowany w niewłaściwą stronę.
Trochę teorii trzeba mieć - wiatr pozorny.
Albo praktyki - pod żaglami.

Smok a jaka jest najkrótsza lina na jachcie?

1 polubienie

Oświeć mnie… :wink:

jestem ciekaw odpowiedzi:)

To ja jej nie znam.

Mogę ci za to wymienić wszystkie liny (ruchome) na pełnorejowcu. Jest ich ok. 200. Niestety znam ich nazwy tylko po angielsku.

ringabulina