Mam pomysła!

Tło nie, będzie pstrokacizna. Przecież on nie musi być widoczny z detalami. Każdy wie, co to jest. Tak na szybko, więc mało dokładnie, ale tak mniej więcej wyglądałby ten baner [750x100]

1 polubienie

Nie ma jej w twoim rejestrze. Miałem kiedyś dziewicę która była zapalonym żeglażem

spoko jest super

jakby tak dac ze trzy zaglowce? kompozycja by byla ladniejsza :slight_smile: i rozwojowo bedzie…

NA każdym żaglowcu take coś widziałem.

Na jachtach w pojęciu potocznym dzwonów nigdy nie widziałem.
Nie mówię to o polskich wynalazkach kiedy Pogorię nazywa sie jachtem. Lub inne podobne.

tak wlasnie pomyslalam, ze linka doczepiona do serca dzwonu do wybijania szklanek - ale to na wiekszych jednostkach raczej.

Smok to było z humorem

Chcieliście to macie.

Jak coś, to na telefonie widać tylko wycinek. Znaczy można zobaczyć całość, ale trzeba przesuwać.

no własnie i chyba tu będzie problem.

Czemu nie… Warto porównać.

1 polubienie

mozna i tak ale… tu jest problem z responsywnościa

@Szczery_do_BULU a możemy wstawić np na prawym boku przez wtyczkę reklamy? bo tak daleko ja nie mogę.

Chyba coś nie tak z tą ramką. Naprawdę to jest 750x100?

Tak. wiem ze większość ma wiekszą rodzielczość. Jak kiedyś pisał Szczery skrypt jest stały

No to chyba nie ma za bardzo sensu, bo u mnie widok jest taki:

To zielone tło, to niewypełniona ramka.

chciałem wyśrodkować nie da się. Ale poczekajmy na szczerego ma więcej praw niż ja

Po przemyśleniu, uważam, że “pomysła” sprawdziłaby się tylko wtedy, gdyby miniaturowy baner dał się wstawić w pasku między znakiem zapytania a naszym awatarem. W innym przypadku zabiera sporą część strony a to mało kto lubi.

Mnie tam pasuje. :blush:

1 polubienie

Przyszła mi inna myśl. Na swoim profilu możemy też umieścić baner. Czy nie fajnie by było, by zachować ciągłość, wstawić taki obrazek?

roqq2

To “ostatnio online…” można wymazać.

1 polubienie