Mamy juz kawię domową?

Wiem że są.

1 polubienie

Wiesz? Nie wszyscy mają fioła. Kiedyś jeden upaprał sobie przedramię białą ścianą i nie zauważył. Biali towarzysze zwracają mu uwagę : wybrudziłeś się. On spojrzał i z takim rozbrajającym uśmiechem: no co? Ja też chcę być biały. Gdyby wszyscy opaleni tacy byli, to naprawdę daliby się lubić.A tak? :thinking:

3 polubienia

Proponują fajną nową nazwę #000000

A wiesz z jakiego powodu podobno chorował Michael Jackson? Chodzą legendy że chciał się wybielić…

1 polubienie

Wiesz - sama już nie wiem. Raz czytam, że się wybielał, a innym razem,że to skutek choroby ta jaśniejsza coraz bardziej skóra. Jak piszą i tak i tak, to ja się w końcu gubię i nie wiem, w co wierzyć.

1 polubienie

Ja wiem jedno na pewno. Był jedynym zespołem solowym który się rozpadł… :crazy_face:

2 polubienia

Dobre und motzne! :upside_down_face:

1 polubienie

Bielactwo moze kazdego dopasc. Ale operacje plastyczne updabniajace do bialego to juz niekoniecznie.
Kup murzynkowi biala czekolade…

2 polubienia

To się ubrudzi :crazy_face:

2 polubienia

No to on się nią wysmaruje i będzie usmarowany na biało, a gdyby dostał czekoladę tradycyjną, to nie byłoby widać, że się wysmarował :slightly_smiling_face:

Ty mnie wyjaśnij lepiej dlaczego nigdy się nie opalałem a w tym roku łeb jak Vin Diesel mam?

1 polubienie

Bo wysmarowałeś ten łeb czekoladą?
:thinking:

1 polubienie

No nie.

1 polubienie

To go ogoliłeś?
W czym tkwi podobieństwo?
A może w ciemnych okularach? :wink:

1 polubienie

Od lat mam ogolony. Mnie się wydaje ze mocniej się opalam. I przestałem na czerwono. Może z wiekiem to się dzieje?

1 polubienie

Zmienia Ci się uroda. Nikt przez całe życie nie wygląda tak samo :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Moze efekty szczepionki :smiley_cat::wink:

1 polubienie

To chyba na plus? zawsze mi skóra schodziła a w tym roku od razu czarny. A może powinienem się umyć? :crazy_face:

1 polubienie

Umyć się możesz. Nigdy nie zaszkodzi.
Poczytaj : melanina. kolor skóry. Wszystkiego się dowiesz. :joy:

1 polubienie

Do czego mnie zmuszasz? Ja nie lekarz.

1 polubienie