Mamy juz kawię domową?

Twoja skóra? Twoja! To i melanina Twoja! No to sobie o niej chwilunię poczytaj. :joy:

1 polubienie

Dobra jest ciemniejsza pogodziłem się z tym . I nie mów o mnie ciemniejszy. Bo to rasizm :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

I tak nie powiedziałabym o Tobie, żeś ciemny, bo ciemna to jest tabaka w rogu a nie człowiek :innocent:

1 polubienie

A zwolennik Pis to kto? Czarnkota?

1 polubienie

Ja tam rasistą nie jestem, ale asfalt ma leżeć na swojem miejscu.

4 polubienia

Nie wiem. Nie zadaję się ze zwolennikami, więc nie przedstawiają mi się :stuck_out_tongue: :joy:

1 polubienie

A nie wchodzić do sklepów wprost z ulicy…

1 polubienie

A swoją drogą fajny paradoks. Pis ma większość mimo że większość z nas zna max 1 osobę na wiele głosującą na pis. Czy głosowanie na pis to wstyd?

1 polubienie

Może i nie wstyd, ale na pewno nic dobrego :wink:

2 polubienia

Ale dla czego niewielu się chwali tym?

1 polubienie

Wiedzą, że nabroili i teraz im głupio :thinking:

1 polubienie

To nie sa zadne legendy bo tak kombinowal.Spojrz jak wygladal jako dziecko,potem na Thrillerze,Bad az w koncu na ostatniej plycie.
Byl normalnym dzieckiem ktoremu w glowie zaczela przewracac Diana Ross a potem bylo juz tylko gorzej z jego psychika.

1 polubienie

Nie złapaliśmy za rękę więc piszę jak mogło być… A że było to nasze spostrzeżenie.

Ilosc operacji plastycznych,korygujacych rysy i wplywajacych [teoretycznie ] na kolor,raczej nigdy nie byly tajemnica.

1 polubienie

@joko Z czarnym humorem zwłaszcza!!!:stuck_out_tongue:

1 polubienie

Ale ze sam się rozpadł było faktem.

Też!
:wink:

w zasadzoe poza oskarzeniami o pedofilie w jego przypadku niewiele bylo tajemnica. bo te dzieciaki to tez tak jakby z banku pochodza
ale rodzicami sa ci, ktorzy wychowaja.

2 polubienia

Nie myszko Rodzicami tych dzieci są beneficjenci którzy dużo zarobili. To chore.

sa rozne podejscia do adopcji.

1 polubienie