Mamy juz kawię domową?

Tyle że powinni też za pedofilę siedzieć. I wszyscy którzy na to pozwolili. Zresztą uważam że adopcja jednego dziecka powinna wystarczyć każdemu. A nie tak jak celebryci zbierają sobie stadko.

jak ich na to stac?
choc moznaby przypuszczac, ze dla wielu to tylko wybor lepszego zla.

1 polubienie

@joko Nie wiem czy już ktoś pisał: jeszcze czarna śmierć

1 polubienie

Pedofili nie toleruję ale No nie wypowiem się do końca bo wielu nie zrozumie mnie.

tu nie chodzi o pedofilie - nie kazdy kto adoptuje dzieci musi byc pedofilem.
co rawda osobnicy fundujacy sobie druzyne pilkarska swoich wlasnych dzieci tez nie daja zadnych gwarancji.
bardzo duza czesc przestepstw pedofilii to niestety otoczenie rodzinne i to czesto bliskiej rodziny.

1 polubienie

Chyba Ty pierwsza napisałaś. Całego tematu nie czytałam, ale nie wpadło mi w oko nic takiego. :slightly_smiling_face:

@joko Czarnek: Barwinek przykurzony ? :thinking::stuck_out_tongue:

1 polubienie

@joko Albo niebielik

1 polubienie

Nadal biały

Zawisza Czarny się w grobie przewraca …

5 polubień

A wiele wódek Leszek biały, Czarny ten z trawą

4 polubienia

Ciekawe, jak fizycy sobie poradzą z ciałem doskonale czarnym :thinking:

2 polubienia

Książę Leszek Biały piwo preferował. Słynna jest jego odpowiedź papieżowi, że na krucjatę nie pojedzie, bo tam piw dobrych nie mają. I nie pojechał.

Z Leszkiem Czarnym gorsza sprawa, bo nie dość, że ksywa rasistowska, to jeszcze gejem był. Ale za to świetnym dowódcą, który położył na długi czas kres najazdom dzikusów ze wschodu, czyli Litwinom, Żmudzinom i kilku innym plemionom ruskim. Jego jedynym kochasiem był jego dowódca drużyny, którego książę bardzo opłakiwał, gdy ten zginął w potyczce z dzikimi. I znowu rasizm, bo tak wtedy we wschodnich rubieżach nieistniejącej wtedy Polski, nazywano tych najeźdzców. Był to okres rozbicia dzielnicowego. Przez prawie dwa wieki nie było takiego kraju, jak Polska.

2 polubienia

Niech ktoś mnie oświeci co było nie tak że świnką morską? :thinking:

1 polubienie

Jeden z komentarzy mnie rozbawił:

A afroamerykanow nazwać Amerykanami inwazyjnymi. (autor: Brawo)

2 polubienia

Tak w ogóle to zastanawiam się jaki zwierzak najbardziej by pasował do nazwy herbatia domowa. Może chomik? Już widzę potem te programy: Kawia czy herbatia?

4 polubienia

Nie wie mczym ta swinka podpadla.
W Hiszpanii nazywaja toto cuy, cobaya lub conejillo de Indias, czyli króliczek indyjski/indanski, ale jest to również określenie królika doswiaczalnego. A w ogóle swinka zwana kawia w Andach jest hodowana nie jako maskotka a na mieso.
Moze tez padla ofiara poprawnosci politycznej, bo jej lacinska nazwa to Cavia porcellus czyli kawia swinka ( rodzina Caviidae)
Z ta swinka Linneusz i Niemcy namieszal.i Dodajac do przyjetego “cavia” porcellus.
A zwierzaczki latwego zycia nie mialy - zjadane, skladane w ofierze, wykorzystywane w rytuaach magicznych…
W kazdym razie nie lepiej niz egipskie koty.

1 polubienie

Karp azjatycki stawia kulturę azjatycką i ludzi w negatywnym świetle??? Czego to już ludzie nie wymyślą :frowning:
@birbant o obrusie nie czytałam, ale biała porcelana już została napiętnowana, jako rasistowska. Należy usunąć ją z domu. Czym zastąpić? Tęczową?
@joko - nazwy kolorów też trzeba zmienić. Maki będą miały kolor makowy, róże różany, ale już z tulipanami będzie problem (jest tyle odmian i kolorów).
Czym zostanie zastąpiona Czarna dziura ?

3 polubienia

I piwio. :crazy_face:

3 polubienia

@gra Czarna dziura! No właśnie! :+1:

1 polubienie