mamy ogolnokrajowa afere #meToo?

właściwie to nie wiem polityka czy prawo jako kategoria ?
ale umówmy się, ze jednak prawo.

To ofensywa i opór katolików. Zaczynają się czuć terroryzowani przez lewactwo i tęczę. Bo ileż można? Kler, Tylko nie mów nikomu, Wiosna, Ikea, marsze równości, tęczowe matki boskie.
Trzeba wyruszyć na krucjatę. Na początek odsunąć Fransa Timmermansa.
Krzyże na szyje! Miecze w dłoń! Europa woła o pomoc!

3 polubienia


uff moze nie oflaguja?

1 polubienie

No tak. Każdy musi nieśc swój krzyż. Takie życie.

1 polubienie

Jakby to byl jakis islamiec to by go nawet nie dotkneli…

3 polubienia

W Polsce o islamca trudno. Ja w tej calej “aferze” wesze lepkie lapki adwokatow. IKEA jest wyplacalna, a tego typu sprawy na wizerunek firmy wplywaja.
Co do jakosci i wzornictwa towaru oferowanego przez nich wypowiadac sie nie bede, bo tego stylu nie lubie. Tandety tez.:smirk:

1 polubienie

Chodzilo mi tylko o to ze przeciwko chrzescijaninowi wystepuje sie lekko,latwo i przyjemnie.Przeciwko islamcowi to juz jest napasc na wolnosc osobista i religijna :frowning_face:

3 polubienia

Nie wszedzie, w Hiszpanii tak dobrze nie maja. Ale to zaszlosci historyczne.
Tu sie ich nie lubi

1 polubienie

A ja widze, ze “krzykactwo” i klauzule panosza sie az milo…:frowning:

Pożyjemy, zobaczymy…zależy co mają w umowach lub co jest w regulaminie firmy, bo jak już wspomniałam pracownik musi być wierny misji i polityce firmy, a regulamin każdy pracownik musi znać nie mówiąc o własnej umowie.
Myślę, że nic nie ugrają, ale zobaczymy, prawnikiem nie jestem.

to jedna strona medalu. Drugą jest że firma musi swoja misję oprzeć w ramach prawa.
Co z tego wyniknie? :smiley:

Bycie tolerancyjnym wykracza poza te normy prawa? Być może?
W Polsce zapewne.

Krucjata ruszyła. Katolicy zaczynają bojkotować IKEE :sweat_smile:
I taki komentarz…

No jeszcze by tego brakowało:))

1 polubienie

Co do tej wcześniejszej afery z Ikea…sorry, jak dla mnie gość podpadł pod uderzanie w dobry wizerunek firmy, a jego wpisy trudno odczytać inaczej niż jako ogresję słowną.
Jak dla mnie, został zwolniony słusznie, chociaż z drugiej strony…
Słyszałam ostatnio, że Ikea w jakiejś reklamie czy czymś dla któregoś z bardziej opresyjnych krajów islamskich…wycięła kobietę. Nie wiem, ile w tym prawdy, ale jeśli to prawda, to za to z kolei powinno się mocno pojechać po firmie za przyjmowanie “podwójnych standardów” religijno-kulturowych.

Nie zaczynają się czuć, tylko są terroryzowani.
A szkoda strzepic ryja na zryte lewackie łby :rofl:
Między innymi ty, między innymi Tym wpisem pokazującym twoje chore wyobrażenia potwierdzasz że masz zryty :rofl: ale innymi bardziej się przejmuje… Wiesz dlaczego? Bo sprawiają wrażenie jakby na serio pisali na poważnie XD