Mamy opozycję?

Kto ma wątpliwości…

“W sposób najbardziej radykalny spośród dotychczasowych przypadków okazało się, że nasza opozycja nie uznaje reguł demokratycznych” - powiedział Jarosław Kaczyński. Mówi o blokowaniu wyborów i przekonuje, dlaczego wprowadzenie stanu klęski żywiołowej nie jest dobrym pomysłem."

Może ktoś ma ochotę, dużo tego nie ma. Ale jest o TUSKU (bez wina…) :joy:

KLIK

Nie mogę czytać tych bredni. Tego człowieka powinno się odizolować od społeczeństwa!

3 polubienia

Przysiegłam sobie, że dwa tematy nie będą mnie interesować. Niestety, złamalam przysięgę.

1 polubienie

Nie mamy

1 polubienie

niestety opozycji z prawdziwego zdarzenia nie mamy.
na razie psychopata karty rozdaje.

3 polubienia

Alem jak czegoś nie ma, to nie może postępować nie demokratycznie…tak mnie uczono!!! :rofl: :rofl: :rofl:

1 polubienie

Ja do pytania głównego wyłącznie, bo do tych dalszych dyrdymałów szkoda mi czasu i słów.
“MAMY OPOZYCJĘ”? - Ja mam żal, że przespała sprawę w pierwszych miesiącach, latach tego bezprawia - liczne łamanie Konstytucji… Nie znaleźli sposobu, żadnego hamulca na rozprzestrzenianie się tej epidemii manipulacji i nienawiści.
Dopiero po zwycięstwie Senatu (brawo Polacy ! ) złapali oddech. Zaczęli walczyć, bo już mieli coś w rękach, jakiś punkt zaczepienia, nadzieję… I brawa dla niezłomnego, opanowanego Grodzkiego.
Zatem, czy “MAMY OPOZYCJĘ” ? - zaczynamy mieć ! :smiley:

3 polubienia

Ale nie mamy czasu. Wyobrażsobie jeszcze pięć lat…

2 polubienia

Chyba prędzej umrę…

2 polubienia

No nie możesz, jesteś potrzebna

1 polubienie

Dlaczego w incydentach państwo (czytaj policja) vs przestępcy tak często wygrywają przestępcy?
Bo policja stosuje procedury, przestrzega instrukcji, prawa. A przestępca nie woła: uwaga będę strzelał! przed naciśnięciem cyngla tylko naciska. Zgoda, czasem, ale tylko czasem, z tym prawem różnie bywa.
Chyba zauważamy że opozycja stara się działać nie nadwerężając prawa. Działa praworządnie. A rządzący? Ci idą przez puszczę prosto i tylko katerpiler przed nimi drzewa wyrywa i drogę robi. Nie ma dla nich przeszkody w postaci nieodpowiadającego im prawa. Łamią je i tyle. Więc jak z takimi łamaczami wygrać?
Inna sprawa że słabiutka, niezorganizowana jest ta opozycja. I podzielona, co jest jej słabością największą.

6 polubień

EEE, jeszcze dożyjemy (nawet ja) :innocent:

1 polubienie

I tu jest problem…

1 polubienie

No wieeeeem kaziu :yum:

1 polubienie