Mamy plan na okoliczność zupełnego braku wody do mycia, picia, upraw, gotowania, dla przemysłu,

jaki może wystąpić już w ciągu najwyżej kilku lat? Nie wierzysz w taki brak?

Ja proponuję wybranie moich propozycji do realizacji międzynarodowej od Polski zaczynając, aby SIŁY WYŻSZE zobaczyły, iż chcemy zmądrzeć i się poprawić. Wtedy akcja porodu Drugiego Księżyca przez naszą Planetę może zostać znacząco opóźniona.

u mnie juz zralizowano - odsalarnia wody morskiej w duzym stopniu wykorzystujaca energie sloneczna

2 polubienia

Nie starczy nawet dla połowy ludzkości, no i będzie oznaczało, że ludzkość nie chce się poprawić.

Przeciez Ty bys dazyl do wyniszcxenia ludzkosci.
Wiec jaki sens by bylo wybieranie Ciebie,na jakiekolwiek stajowisko
Poza tym,przedstaw jakis oonkretny dowod,na ten porod,nie tylko Toje majaii senne.

Moje propozycje zawierają zmianę paradygmatu i priorytetów, w tym uznania ludzkiego gatunku za jedyny patologiczny, który jednak można wychować w kierunku harmonijności, poprzez ograniczenie jego ekspansji do najwyżej połowy lądowej powierzchni Ziemi, na której możemy pobudować bajeczne, 50-milionowe Harmonijne Miasta Pierścieniowe (HMP) wg moich propozycji.

A gdzie te dowody,ze ziemia jest w ciazy.
Pewnie ojcem jest Pluton,aobo Uran.
Mnie twoje wywody nie obchodza,bo je znam na wylot.
Stwierdzam na podstawie Twoich wypowiedzi,co bys zrobil z ludzkosvi,
A odmosnie patologii,przykro ki,ze tak sie czujesz bedac czlowiekiem.
Ja nie czuje sie patologia
A Twoje zdanie,dla mnie nic warte.mozesz miec jakie tylko Ci sie podoba.
Ja mam swoje i Tobie nic do niego.

1 polubienie

Rząd ma plan! Woda plus!
On polegać będzie na tym samym co inne plany: Zabrać wodę tym co mają i oddać tym co nie mają ale wiedzą kto im da :stuck_out_tongue_winking_eye:

9 polubień

Jarek to taki nasz polski Robin Hood

2 polubienia

Bogatym niczego nie braknie, plebs wyginie

1 polubienie

Rabin Ehud :wink:

1 polubienie

Wodny Robin Hood? :grinning:

1 polubienie

ja cos niedawno czytalam o podadtku od deszczowki? tylko nie pisali jak to beda liczyc? srednica rynny czy jak?

1 polubienie

W Rzeszy kilka lat temu wprowadzono taki podatek. Naliczany jest na podstawie zdjęć satelitarnych danej nieruchomości. Własciciel nieruchomości dostaje rachunek oraz zdjęcie satelitarne swojej posiadłości z naliczoną powierzchnią dachu oraz powierzchnią tzw. gruntow utwardzonych (kostka brukowa, beton, asfalt, itp.) na tym terenie. Ogródek, czy tzw. grunty miękkie nie są brane pod uwagę. Deszczówka spływając z dachu, czy gruntów utwardzonych, trafia do kanalizacji deszczowej, która to siłą rzeczy musi być jakoś utrzymywana. Stąd ten podatek. Można od takiego po części uciec, wkopując sobie w ogródku duży baniak na deszczówkę z dachu.

@ Czytać szybko, dawać lajki. Kasuję zaraz wpis, bo jeszcze Yarek podsłucha i polskim deszczem 500+ bedzie finansował. :shushing_face:

4 polubienia

I myslisz,ze bogaci wezma sie do pracy?

Znajdą sobie niewolnikow na pewno

1 polubienie

Tak,ze plebs calkiem nie wyginie))

Roboty plebs zastapia. Taka antyutopie opisal kiedys Asimov w kolejnym tomie Fundacji.:laughing:

1 polubienie

Roboty tez musi ktos nadzorowac,naprawiac.
Myslisz ze bogaty bedzie siedzial w dyspozytorni?
Moze jeszcze na trzy zmiany)))