Manipulacje

Gdyby rodzina Tuska latała, to byś o tym słyszał od obecnego rządu. Na 100%. W szczególności przy okazji afery Gulfstream-taxi.

3 polubienia

A czy temu Kuchcińskiemu, nie należało się, po prostu?
Z tego, co pamiętam, to im się należy.

2 polubienia

Aha czyli to jest tak że jeżeli po wybuchu tej afery, do tej pory pis nic nie wyciągnął takiego samego na PO to znaczy że przez 8 lat nikt nie jeździł tak jak Kuchcinski? Jasne… :rofl:

PiS, gdy był w opozycji jeszcze, wyciągnął te loty Tuska, a jakże.
Tylko, że okazało się, że Tusk za to płacił.

2 polubienia

Aha czyli mam od tej pory wiedzieć, uświadomić sobie ze to PO to na serio takie uczciwe było bo pis ani przez 8 lat ani teraz przez 4 nic nie wyciągnął na nich? Wystarczy popatrzeć na gębę Kopacz czy Komorowskiego i nie zaryzykowal bym postawienia na ich większą uczciwość od marszałka, nawet złotówki :rofl:

Po twarzach ludzi osądzasz?
Nic Tobie nie sugerowałem, tylko napisałem, jak było w tym konkretnym przypadku.

2 polubienia

Czyli reczysz za Tuska jeżeli chodzi o te loty? Kradlabo kradł, niszczyl Polskę ale latać nie latał za darmo. Ok. Nie oceniam po twarzach ludzi, ale wiedzac jak jest to jak się popatrzmy na tego czy tego to już ma się zrobiony taki obraz nieuczciwosci i później ciężko takiemu człowiekowi nie tylko politykowi, zaufać :rofl:

Nie oceniam dobrze rządów Tuska. Ty w ogóle nie rozumiesz, co do ciebie się pisze.
Podałem fakt, który dawno został udowodniony i tyle. Po co rozwijać dalej tę dyskusję? Swoimi opiniami faktu nie zmienisz.

2 polubienia

No to jeżeli został UDOWODNIONY to co innego. Ja myślem że to tylko wasze domysły że Tusk nie mógł latać jak Kuchcinski bo już byśmy o tym wiedzieli.

Bo taka jest obecna ekipa. Opluć potrafią, tylko jakoś dowodów na to co mówią brak. Gdyby dowody były, to rozszarpaliby Tuska.
W przeciwieństwie do sprawy buca Kuchcińskiego, bo na to dowody są. Spotkałem Kuchcińskiego kiedyś w Toronto gdy przyjechała delegacja z Borusewiczem, Borowskim i właśnie Kuchcińskim. Wymiana dwóch zdań pokazała jaki to burak i buc z nosem zadartym do nieba.

2 polubienia

Przypomnijmy - za aferę z zegarkiem za kilkanaście tysięcy minister Nowak z PO podał się do dymisji. Mimo że tego zegarka nikomu nie ukradł, tylko po prostu zapomniał wpisać do oświadczenia majątkowego. Koszty dla państwa = 0 zł
Czego należy zatem oczekiwać od marszałka Kuchcińskiego? (koszt godziny lotu = 30 tys zł)

3 polubienia

To Kuchcinski to buc … A ten żyd marek Borowski czy Borusewicz nie? Dziwne. Zawsze wydawało mi się że Borowski nie odpowiedział by dzień dobry na ulicy :rofl: a Kuchcinski wygląda na takiego normalnego miłego Pana…

Bo słuchasz przekazów dnia i w ten sposób urabia Cię propaganda.
Ja i cała grupa Polaków kanadyjskich mieliśmy okazję przekonać się na własne oczy i uszy. Szkoda, że nikt tego nie nagrywał. To było wiele lat temu, już wtedy Kuchciński traktował wszystkich jakby byli gorszego sortu niż pan ogrodnik.

3 polubienia

A skąd wiesz, że to Żydzi? W YT było?

2 polubienia

Borowski to żyd. Ten drugi nie wiem

A żyd to gorszy Polak?

1 polubienie

co górala z wzgórz Golan to moze bym miala watpliwosci czy lepszy czy gorszy , bo to tacy sami rasisci jak i inne narody bywaja, ale zyd jako wiara? w najgorszym przypadku inny.

1 polubienie

Wszystkie te manipulacje są do dupy a ludzie którzy je stosują powinni być potępieni i powinni zniknąć ze świecznika. No ale to Polska, tu każdy kradnie, kłamie i manipuluje. To sie wpaja już dzieciom, że jak nie załatwisz, nie zakręcisz się to będzie miał gówno. Takie elity, wiec jacy maja być ludzie ?

2 polubienia

Z jedną drobną uwagą. Według mnie wszystkie chwyty są dozwolone do ośmieszania władzy. I to niezależnie czy władzy PIS czy PO, czy innych Zielonych.

Czyli jesteś anarchistą :wink: