Manipulacje

Która manipulacja jest gorsza? Czy to, co zrobiła Janda wstawiając “fejka” , czy też kradzież tysięcy złotych od podatnika na benzynę za nieprzejechane kilometry? Jak taki pan jak Andruszkiewicz, zwykły złodziej, który również zataił przed wyborcami, że był skazany prawomocnym wyrokiem ma czelność udawać wielce urażonego, że ginie od tego samego miecza, którym wojuje?

1 polubienie

Też tak uważam. Dlatego piszę jaka czelność ma opozycja krytykować pis🤣 jeżeli juz nawet robiąc coś złego jak Pan minister, nie można domagać się od innej osoby nawet szacunku czy przeprosin za coś całkiem innego…

Tez sie pytam co gorsze: ośmiorniczki PO za kilkaset złotych i zegarek ministra Nowaka za kilkanaście tysięcy (największe udowodnione “afery” z czasów PO), czy prywatna taksówka powietrzna dla marszałka Kuchcińskiego i jego rodziny na “nagłe” wyjazdy na narty (ponoć jest już kilkadziesiąt zleceń na loty HEAD pana marszałka)?


Powyżej zapotrzebowania na loty marsząłka złożone oficjalnie tylko w ciągu ostatniego roku.

3 polubienia

Nie tak dawno Pani Janda powiedziała , że nie czuje potrzeby wymiany myśli z narodem… To co ja będę się spinać :blush:

“pan” minister powinien zostać pozbawiony mandatu za złodziejstwo. W ten sposób przestałby być osobą publiczną i byłby chroniony przez prawo przed satyrą polityczną. Ale PIS lubi zwykłych przestępców (brudziński, andruszkiewicz), komuchów (piotrowicz) i innych aferzystów (kombinator morawiecki i “rozdzielność majątkowa”) na najwyższych stanowiskach władzy.

2 polubienia

Ahh to szykanowanie władzy :rofl:

Ja to juz zaczynam chciec, zeby PiS wygral. Moze jeszcze nie większością pozwalająca na grzebanie w konstytucji. Bo łatwiej buduje sie nowe niz remontuje na wpol zrujnowany budynek.

A już szykanowanie zwykłych bandytów wsadzając ich do więzień to prawdziwy skandal!

3 polubienia

EDIT: lotów Kuchcińskiego było już ponad 100 - wg oficjalnych informacji

Zalezy czego i od kogo,sie oczekuje.
To jest wszak,podstawowy argument antyklerykałów wszelkiej masci.Takze tych karłowatych na rzecz intrnetu…
Fejk jest przejawem wspolczesnego zdziczenia ale przede wszystkim,polaryzacji sceny.Po obu stronach sa tacy ktorzy nie cofną sie przed niczym i zawsze beda twierdzic ze to nie oni zaczeli…
A ten koles po prostu jest pojetnym uczniem po samoobronie.Nie on pierwszy,nie ostatni…
Tow.Kwasniewski zawsze mowil ze zyjemy w panstwie prawa…Nie wiem czy istnieje po dzis dzien,wieksze kłamstwo.

A zaczęło się od sześciu, które odkryto. Ech, program koryto plus powinien zawstydzić PO-wskie lemingi. W końcu ktoś pokazał jak się kradnie a nie jakieś tam ośmiorniczki…

1 polubienie

To jest program Samolot+ i nie jest to nasze ostatnie słowo!

1 polubienie

doliczajac loty, limuzyny plus droga dojazdowa do wsi Broszki?

2 polubienia

W zaświatach wraków spotyka się Hindenburg, Titanic i Tu-154.

  • Jak zginąłeś? – pyta Titanic.
  • Wybuchł wodór. Ogień jak w piekle, minuta i było po wszystkim. A ty?
  • Góra lodowa. Nie miałem jak wykręcić, nie było szans. A ty, młody?
  • Zamach. Ruscy nas zwabili. Podłożyli miniaturową bombę atomową, wygenerowali sztuczną mgłę i siłą zmusili do lądowania. Wszystko dlatego, że największy kraj świata uważał nas na śmiertelne zagrożenie.
    Hindenburg i Titanic patrzą zszokowani, a Tu-154 oddala się spokojnie napić się piwa z Iłem 62-M „Kościuszko”.
    Piją, piją, w końcu „Kościuszko” nie wytrzymuje.
  • Ty? – pyta – Czemu ty im takie pierdoły opowiadasz?
    Tu-154 patrzy ponuro.
  • A co mam, k***a, powiedzieć? Że brzoza?
4 polubienia

Miśku ale Tusk też latał rodzinnie do Gdańska. Tak musi być :frowning:

1 polubienie

Ale miało być lepiej i taniej a jest gorzej i drożej.

Każdy ma oczka zaklejone banknotem o nominale 500+. Usta też. Jest super.

2 polubienia

Sama rodzina Tuska nie latała. I nie korzystał ze statusu HEAD, często latał wręcz rejsowym LOTEM

1 polubienie

nie rodzinnie a w pilke pograc…
dbal o rozwoj sportu.
a przeciez syn Tuska mial specjalna linie lotnicza otworzyc
kazdy jak sie dobrze przyjrzec to cos za uszami ma.
kwestia ile?

2 polubienia

A to wiemy że rodzina Tuska nie latala tak jak rok temu wiedzieliśmy że rodzina Kuchcinskiego nie lata :rofl: