Mapa lokalizacji użytkowników Pytamy

Witajcie :slight_smile:

Przypomniałem sobie o mapie i uznałem, że powinna należeć do Pytamy. Nie wiem czy da się ją wstawić w interaktywnej formie… Jeśli ktoś z Was będzie chciał ją przejąć i zaktualizować, czeka go mozolna praca przenoszenia pozycji na mapę na swoim koncie w Google Maps. Ja tak zrobiłem po przejeciu mapy od @Lord_Viaderko.

mapa

https://www.google.com/maps/d/viewer?hl=pl&mid=1N-UXIqQIR-Ux0pDkUUmCEBQREV8&ll=52.496590979934844%2C19.793452617569717&z=8

[edit] Wszystkie lokalizacje zaznaczyłem za pełną zgodą użytkowników. Jeśli ktoś z Was chciałby swoją lokalizację dodać, zmienić lub usunąć, proszę pisać do mnie na priv.

2 polubienia

Ja w Watykanie przebywam

2 polubienia

Nie od dziś. :rofl:

2 polubienia

Konieczna jest, jak widać, aktualizacja.

1 polubienie

A ja w UE :eu::wink:

1 polubienie

Fajna mapa jeszcze chyba jest na pewnym forum ale nie mogę tu napisać na jakim.

Pytamy jak Atlantyda? Wynurza się ? Fajnie, ze podstawy przetrwały :smiling_face_with_three_hearts::rose:

Kolego nie chcesz czy nie możesz?

Nie chwal się.
Na Lateranie tłok niemozebny…

Nie wiem czy można podawać tu nazwę innego forum ale ono już praktycznie padnięte więc podam.
Na początku cieszyła się zainteresowaniem,później już nie za bardzo.Mozna było swą lokalizację wstawić automatycznie ale system namierzania figle płata.W/g google ja jestem w Szczecinie lub ręcznie wpisać.Jak zrobiłem przybliżenie na swoje miasto do maksimum to wyszło na to,że mieszkam na ławce na Placu Wolności koło dyelikatesów(joko wie gdzie).
Na Nastroiku jest ona lecz chyba zaniedbana i już nie działa tak jak na początku.
Warto by było takie coś Tu zrobić!!!

1 polubienie

O jaaa… nawet ja tam jestem :stuck_out_tongue:

2 polubienia

A mie nie ma

Obejrzałam mapę
Najsmutniejsze ze nieaktulna :frowning:
Z powodów życia i smierci nieaktualna…

1 polubienie

W poniedzialek pogrzeb mamy.
Ale net? Będę, a przynajmniej sie postaram

1 polubienie

Dlatego ją tu publikuję, @ihtiel. Nie pamiętam, w którym roku wstawiłem ostatnią szpilkę, ale tak na oko, było to z 8 lat temu.

3 polubienia

Twoja mama umarła? nie wiedziałąm… niedawno o niej pisałas…
Bardzo mi przykro

2 polubienia

Stalo się 90 lat.
Ostatnie? Walka o utrzymanie przy zyciu. I godność

2 polubienia

(*) przytulam

2 polubienia

Współczuję.

2 polubienia

Stało się