Mapa lokalizacji

Myślę, że sporo się zdezaktualizowało, @okonek. Kto zechce zmienić, da znać. Mam nadzieję. Z własnej inicjatywy skasowałem jedynie dwoje, którzy dali nam się we znaki na forum a tu raczej nie zawitają. Zresztą ich lokalizacje były już też nieaktualne.

1 polubienie

Ja też jestem zdezaktualizowany o kilka kilometrów, ale jakoś do domu trafiam. :shushing_face:

1 polubienie

:sweat_smile:

1 polubienie

Ja jeszcze nie wiem, gdzie mnie trzeba będzie zaktualizować i czy będzie trzeba. Jak będę cokolwiek wiedziała o moim miejscu zamieszkania na przyszłe lata, to dam znać @roqq ,jeśli się coś zmieni.

2 polubienia

To tylko twoja decyzja, @vera223. Nie ma przymusu i nie ma pośpiechu. Ja tu jeszcze zabawię parę lat. Może nawet jakiegoś jubileuszu doczekam? :wink:

3 polubienia

Mnie nie ma na tej mapie :sob:
Pamiętam, że podawałam swoje miejsce zamieszkania, ale to nie ta mapa chyba :wink:
Proszę o zaznaczenia dwóch miejscowości, bo w Gdyni bywam bardzo często z racji, że tam mieszkałam, a obecnie mieszkam w Tczewie.

2 polubienia

Mnie nic nie podawałaś, skoro nie ma na mapie, ale to przecież drobiazg, który łatwo da się naprawić :slight_smile:
Zrobione:)

1 polubienie

Dziękuję, kiedyś podawałam, ale to była mapa stworzona (chyba) przez @VanilaBear dawno temu.

1 polubienie