Mapa lokalizacji

Przypominam, że nie wszystko ze starego Pytamy pójdzie na zatracenie. Mapa lokalizacji użytkowników Pytamy istnieje nadal. Kontrowersyjna dla niektórych, ale ponownie i dobitnie zaznaczam, że podanie lokalizacji jest całkowicie dobrowolne i w żadnym wypadku nie chodzi o podanie szczegółowego adresu. Możesz się ograniczyć do podania kraju, regionu, miasta… Nawet ulicy, ale na tym koniec. W każdej też chwili możesz zażądać usunięcia twojej lokalizacji z mapy i zostanie to wykonane bez zbędnych dyskusji.

Mapa


By zobaczyć lokalizacje, trzeba się w google zalogować. Chyba;p Napiszcie, jak to wygląda z waszej strony, bo ja zalogowany widzę wszystko, gdy się wyloguję - nic.

6 polubień

Ale super mapa xd ale mnie tam nie ma… Coz

A masz wlaczona lokalizacje?

1 polubienie

Nie. Szkoda baterii xd

1 polubienie

Bo musisz napisać do @roqq żeby Cię dodał, @GumowyKrokodyl i podać miasto gdzie mieszkasz.

1 polubienie

Otóż to! Nie podałem najważniejszej informacji. Dzięki, @Szczery_do_BULU :slight_smile:

Widzę swoją, widzę swoją! :yum:

1 polubienie

Lokalizacja ma znaczący wpływ na baterie. Negatywny.

Pracuje w Stevenage,Hertsfordshire…

1 polubienie

Ja mam taką mapę opublikowaną przez @MistrzVarflock’a . Ona też ma swoje lata i pewnie wielu użytkowników tam brakuje.
Chętnie wglądnąlbym do Twojej @roqq mapy ale nie znam jej adresu. Więc jak do niej dotrzeć?

1 polubienie

nad mapa w pytaniu masz link

Proszę o poprawienie mojej pozycji. Są 2 a mieszkam poza Bydg już dawno

@Antykwa, adres jest w pytaniu, ale by zobaczyć lokalizacje, musisz się zalogować w google.

[edit]@Antykwa, mapa jest kopią mapy @MistrzVarflock z moimi uzupełnieniami. Przez lata dużo się pozmieniało.

Moje
A lokalizacja,zmienila sie o 15km,wiec nie ma sensu nic zmieniac

1 polubienie

No i tam jesteś zlokalizowany, @collins02. Zmienię tylko cyferkę;) O! I awatar też trzeba zaktualizować. Chwilka.

Gotowe. Wszystko zaktualizowane.

1 polubienie

@anon25287923, obie lokalizacje są w okolicy Bydgoszczy. Nie wiem więc, która jest poprawna. Określ ją dokładniej.

dobra usuń te lokalizacje. Jutro dam ci inną

1 polubienie

Ok. Zrobione.

dzięki

jeszcze moze skontaktowac sie z @vera223. bo tez juz chyba niealtualne?