Marsz oszołomów ma się odbyć mimo covida

Hmm. kumpel ma w witrynce oryginalną tequilę meksykańską. Z glisdą.

.jeszcze się nie odważyliśmy.

2 polubienia

Pijalna. Chinskiej nalewki na wezu czy jaszczurce 65-70% tez probowalam. Przy tym tequila z robaczkiem to ambrozja…

1 polubienie

A w ogole Wy tu towarzysze @Szczery_do_BULU @birbant @ZiraaeL o jakichs wynalazkach…
A tak patriotycznie o jakiejs czystej czy zubroweczce odpowiednio schlodzonych to nie łaska?

4 polubienia

My tam czekamy, aż ten robaczek wytrzeźwieje i się obudzi.
Chcemy mieć pewność, że będzie świadomy tego, co się z nim będzie działo.
Tak po pijaku, to nie fair.

.w zwierząt ochronie.

3 polubienia

On mial piekna smierc…

Wszyscy widzę uparli się na Rondo Dmowskiego - był postulat żeby je przemianować na Rondo Praw Kobiet.

3 polubienia

Roman Dmowski i niepodległość. :shushing_face:

.nie tylko Józef by się uśmiał.

2 polubienia

Z robalami lub skorpionami to raczej Mezcal, nie Tequila :wink:

3 polubienia

Teqiula to odmiana mezcalu robiona wylacznie z agawy blekitnej, z robalem moze byc jedno i drugie. Mezcal dopuszcza inne gatunki agaw do wyrobu.
I zdaje sie jeszcze dochodzi, ze to zielsko ma pochodzic z okreslonego terenu. A i robaczek ma byc konkretny, nie pierwszy lepszy.

2 polubienia

No. Ten w tej butelce u kumpla mimo nietrzeźwości chronicznej wygląda na okazałego.

.jak on to robi. :shushing_face:

1 polubienie

Po jedynej, czyli pierwszej i ostatniej tequila party jakieś 25 lat temu w Berlinie do tej pory mam gęsią skórkę na karku.

.brr.

1 polubienie

Do tequili musi byc odpowiednia zakaska.
Kwaskowa, rodzaj pikli, bo inaczej nastepnego dnia, nawet po rozsadnej ilosci odchorujesz. A juz standard cutryne z sola stanowczo odradzam

2 polubienia

Odchorujesz?
Nikt z uczestników tej impry nie istniał dnia kolejnego.
Nauczony doświadczeniem, dziś wiem, że już przy drugiej kolejce należy się zastanowić, czy warto.
I tego się trzymam, aczkolwiek jeszcze nie doszedłem do tego, że ze wszystkich alkoholi najlepsze jest mleko. :crazy_face:

4 polubienia

Ja tam uwazam, ze z wynalazkow to najlepsze sa ziolka na watrabe :wink:
I czasem piwko lub kieliszek wytrawnego wina, zeby organizm nie zapomnial.

2 polubienia

Guzik prawda. Mam chyba jeszcze gdzieś rachunek na którem na 3 uczestników imprezki widnieje 27 shotów tequili, 26 piw Corona (bo jednego kolega już nie mógł zmieścić) i dwie porcje skrzydełek. Bez choroby. Przynajmniej ja, ten co nie mógł wlać ostatniej Corony trochę rzeczywiście odchorował :wink:

1 polubienie

A ile kurczakow dalo szyi na te skrzydelka i czy byly one pikantne? Bo ten przepis na pikle do tequili to tak polowa to kapsaicyna czyli ostra papryka, w soku cytrynowym, reszta male kolby kukurydzy, marchewka i osmiorniczki.
A piwa corona nie lubie.

1 polubienie

Tak, tak, ja obozów koncentracyjnych też nie widzę.

1 polubienie

Bo to trzeba się skoncentrować, żeby zobaczyć.

:rofl: :rofl: :rofl:

1 polubienie

Wersja poprawiona

Zamiast socjalizm powinno być realizm albo racjonalizm.

3 polubienia