Masz skłonności do bycia schizofrenikiem? Nie wiesz, zrób test!

Może skonsultuj to z psychiatrą…? :zipper_mouth_face: :laughing: :crazy_face:

2 polubienia

Wolałbym psychiatrkę …

1 polubienie

Masz po prostu mnogą osobowość, to nic złego :smiley:

1 polubienie

Przynajmniej się nam nie nudzi :partying_face:

2 polubienia

No dobra spadam stąd… nie żeby mi się nudziło… czy żeby ktoś mnie nudził… :exploding_head: :partying_face:

1 polubienie

Mam dokladnie to samo…

1 polubienie

Jestem w grupie podwyższonego ryzyka.
Jeszcze trochę i świr normalnie :stuck_out_tongue:

4 polubienia

Lepiej zrób.
A wiadomo…? :rofl:

2 polubienia

To już wiem, od czego ten skrót: Wrrr …
Wariaty razem, razem, razem … Mam nadzieję, że będziecie się dalej ze mną kolegować :upside_down_face:

4 polubienia

No maaasz. Inaczej się nie dogadamy :wink:

1 polubienie

Przecież on zrobił, tylko wstydzi się powiedzieć… :bomb: :clown_face: :grin:

1 polubienie

Bez względu na to, co powie psychiatrka, jesteś tu zawsze mile widziany… :upside_down_face:

1 polubienie

Nie mam schiza! Wynik: 10.

1 polubienie

No to nie będzie w naszej bandzie wariatów !
Ale my i tak go zwerbujemy. :sunglasses: … spokojna głowa :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Nie pokazuj języka, bo Ci :cow2: :cow: nasika. Zgłaszam się pierwszy waryjat :stuck_out_tongue:

2 polubienia

No przecież wiedziałam :wink:

1 polubienie

Co o pierwszej w nocy mi wyjdzie?
Twój wynik to: 21. Normalny wynik mieści się od 0 do 15 punktów.

Twój wynik wykracza poza granice normy. Tak wysoki rezultat nie oznacza jednak, że bezapelacyjnie znajdujesz się w grupie podwyższonego ryzyka. Możliwe, że zaburzenia twojego umysłu nie mają związku ze schizofrenią, lecz wynikają z określonego trybu życia, który aktualnie prowadzisz. Na tym etapie powinieneś przeanalizować wszystkie czynniki, które twoim zdaniem zdecydowały o takim wyniku testu. Jeżeli nie podejmiesz czynności zapobiegawczych już teraz, w przyszłości może okazać się, że zmiany w twojej psychice są nieodwracalne. Należy pamiętać, że powyższy test nie uwzględnia wielu czynników psychologicznych, które mają znaczący wpływ na rezultat diagnozy. Jeżeli jednak szczerze odpowiedziałeś na wszystkie pytania, wynik testu sprawi, że zaczniesz zwracać większą uwagę na swoją osobowość oraz styl życia.
NORMALNIE O TEJ GODZINIE ŚPIĘ!
Ale dzisiaj wieczorem miałam małą awarię w łazience i SAMA musiałam się z nią uporać-trochę nerwów mnie to kosztowało.
NIE JESTEM HYDRAULIKIEM…
image
:wink:
image

1 polubienie

Bravo Ty, też nieraz przepychałam, a ostatnim razem tak się zapchał, że musiał fachowiec przychodzić :smiley:

2 polubienia

SAMODZIELNIE robiłam to pierwszy raz w życiu!
Ale teraz spać nie mogę-tak się podjarałam… :rofl:
Przecież nie jestem KOBIETĄ PRACUJĄCĄ…

1 polubienie

Normalnie strach się bać kobiecych pomysłów, nie zostało co co nieco po tej naprawie z klamotów