Masz skłonności do bycia schizofrenikiem? Nie wiesz, zrób test!

Mi wyszło że nie jestem, ale że blisko mi do tego… nie pamiętam wyniku chyba 52 ( nie jestem pewna:). Podzielicie się co wam wyszło, wklejając wynik końcowy?:smiley:

2 polubienia

Nie moge otworzyc bo wyskakuje mi reklama air cos tam…

1 polubienie

Nie wiem, czy mam, ale przypominam że dziś jest 20 dzień roku 2020 a godzina właśnie minęła 20.20 …

6 polubień

Kurczę wstawiłam jeszcze raz ten link… nie wiem czemu nie możesz wejść… może wpisz w google poszczególne słowa " test, na schizofrenie, skłonności"? Może wyskoczy. Oby…

2 polubienia

Mój wynik to 31.
Dziwny test. Pokazuje raczej nerwicę i kompleksy a nie schizofrenię. Wszystko jest związane ze stresem, tempem życia, charakterem.

2 polubienia

Z tego co pamiętam od 1-15 to norma. Wszystko to co odstaje to jakieś odchylenie. Nic mi to nie mówi, jak możesz to skopiuj i wklej wynik jeśli masz go na stronie jeszcze.

Już zamknąłem. Pisało tam że niebezpieczne zachowania mogą sie w przyszłości pogłębiać pod wpływem różnych życiowych bodźców, niepowodzeń itp. Jednocześnie nie mam skłonności do schizy. Raczej do nerwicy i kurwicy :wink:

2 polubienia

Teraz mam reklame Grammarly…

Wlasnie sie z tego smialem :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Wszedlem przez google.
Ale test jest bardzo dziwny. mam 18 a niemal wszystkie odpowiedzi na tak skonstruowane pytania,byly arcyspokojne.Z pominieciem oczywiscie reakcji na znecanie sie nad zwierzakami…
A tu,masz!Wyszedl stan zagrozenia :rofl:

1 polubienie

Twój wynik to: 12. Normalny wynik mieści się od 0 do 15 punktów.
Twój wynik mieści się w granicach normy. Nie masz predyspozycji ani do schizofrenii ani do innych zaburzeń psychicznych. Najprawdopodobniej jesteś zadowolony ze stylu życia, który prowadzisz, rzadko cierpisz na depresję oraz wiesz jak zwalczyć stres i łagodzić negatywne skutki zmiany nastroju. Idź tą drogą, a nie dosięgnie cię schizofrenia. Należy pamiętać, że powyższy test nie uwzględnia wielu czynników psychologicznych, które mają znaczący wpływ na rezultat diagnozy. Jeżeli jednak szczerze odpowiedziałeś na wszystkie pytania, wynik testu sprawi, że zaczniesz zwracać większą uwagę na swoją osobowość oraz styl życia.

3 polubienia

Nie muszę robić żeby wiedzieć ze nie jestem :grin:

3 polubienia

Ja wszedłem bez problemu

Ktoś tu się po prostu boi …diagnozy. :grin:

1 polubienie

Bo najpierw fura reklam, a potem malutki napis przejdz do testu. Idiotycznego zreszta, ktos nabija odslony reklam

1 polubienie

lekarz nie będzie zadowolony

Jedna moja cześć boi się diagnozy a druga nie… na pewno nie mam schizofrenii :rofl:

2 polubienia

A Twoja trzecia część, co na to? :grin: :rofl:

1 polubienie

Tak mi napisali:

Twój wynik wykracza poza granice normy. Tak wysoki rezultat nie oznacza jednak, że bezapelacyjnie znajdujesz się w grupie podwyższonego ryzyka. Możliwe, że zaburzenia twojego umysłu nie mają związku ze schizofrenią, lecz wynikają z określonego trybu życia, który aktualnie prowadzisz.

Mam się bać? :thinking:

Kuchnia, ktoś lub coś mi zaburza umysł … Ale kto (lub co?) :shushing_face:

5 polubień

Śpi :partying_face:

1 polubienie