Masz sokole oko? znajdź miss Rosji

3 polubienia

Ja bym ustał po każdej ilości alko.

1 polubienie

Nie sądzę, że tam będzie miss Rosji, bo wtedy był Związek Radziecki i tam kobiety na traktory, a nie na miss…

4 polubienia

Jakbyś pił ze mną jeszcze kilka lat temu, nie miałbyś prawa ustać…

2 polubienia

Wątroba już nie daje rady?

2 polubienia

Albo do noclegowni nie chcą wpuścić?

Podroby jeszcze działają, ale po zawale jestem.

3 polubienia

No to pić trzeba. Bo ci serce na suchoty zejdzie.

2 polubienia

Stenty mam, lepiej nie. Ale piwko nadal i owszem…

3 polubienia

Piwo to zdrowe paliwo.

2 polubienia

Nie ma lepszej cieczy od piwa…

2 polubienia

Wszystkie misski stoją jak Mańka-Wstańka przybite gwoździem do podłoża, a tylko jedna miała przygodę z wiatrem, bo gwoździa Partia skonfiskowała.

2 polubienia

Mówisz, że aż tyle piłeś :open_mouth: A czemuż to ?

1 polubienie

Nigdy do stoła nie zasiadałem, jak było mniej, niż minimum; krowa na ryj. Nie lubiłem łaskotać gardła. Mogłem i pół roku nie pić, ale gdy impreza, to trzy dni nietrzeźwiena. Przyjść na imprę i tylko się najeść, to nie dla mnie.
Taka krówka przez całą noc z tańcami, to kompocik rozdrażniający.
Moje urodziny, czy imieniny zawsze zaczynały się w piątek i czym chata, tym rada… Do niedzieli.

1 polubienie

A wiadomo z jakiego powodu miałeś wylew ?

2 polubienia

Nie miałem wylewu, tylko lekki zawał. Przyczyną była wieloletnia nadczynność tarczycy, o której pojęcia nie miałem. Trzy guzy mi narosły. Już usunięte. Potem przerzut na jelita, też guzy usunięte i na razie spokój. Covida nie wliczam, ale też dałem radę. Póki, co…

4 polubienia

Jakas panie wyższa p i e r to l e nc ja żeby przy stole pić :smile:

1 polubienie

Lepiej przy, niż pod.

1 polubienie

no może.
Nie znam się w sumie

Kostiumy; lata 50 - 60. W tym czasie w ZSRR kobiety bardziej na traktorach chlały albo na budowach, a nie w konkursach miss, bo to zgnilizna zachodnia była.
Pierwszy striptiz w Sojuzie nie wypalił, mimo, że zasłużona, wytypowana przez partię striptizerka już 70 lat zasług w tej partii miała…

3 polubienia