Mechaniczne klawiatury były w ogromnej większości komórek

Zmieniły je dotykowe smartfony.

Nieprawda. Ja mialam telefon z ekranem dotykowym.
Jakies 15 lat temu. Technologia byla jeszcze w powijakach, ale dzialal (z pisaczkiem w zestawie)

I tak,krok po kroku,zaraz przeskoczysz do końca ludzkości…
Nie mogę zrozumieć…Gdzie w tym jest jakaś frajda… :innocent:
Budzisz sie rano i znowu… I tak do lat??? :thinking:

4 polubienia

Te były w ogromnej mniejszości.

Nowoczesność panie. Mnie to pasuje. Klasyczne klawiatury lubiły się psuć. Czasem nawet klawisze wypadały. Literki się zdzierały. O rozmiarze nie wspomnę.

3 polubienia

Masz sporo racji…

1 polubienie

Budzisz się rano i dalej jesteś w świecie zabagnionym brakiem sensu i logiki. Na pewno przekonasz się, że miałem rację.

Miałem kiedyś praktykę w szpitalu dla psychicznie chorych. Po tym co tam zobaczyłem, to wybryki naszego geniusza internetu są jeszcze na niskim poziomie.

4 polubienia

Ja tego typu praktyke mam z bliska rodzina. Przypadek benadziejny.
Tu czasem sanatorium podziała.

2 polubienia

Szpital jak szpital kolego. Ale dom opieki zwany eufemistycznie domem spokojnej starosci?

2 polubienia

Tez znam te klimaty Kiedyś w Polsce teraz w Niemczech. Ogólnie nie jest tam tak źle przynajmniej patrząc z mojej perspektywy Jednak co własne mieszkanie czy dom to własne…

4 polubienia

Tak, sle przychodzi taki moment, ze inaczej sie nie da. Niestety demencja polaczona z calkowita niepelnosprawnoscia wymaga opieki specjalistycznej. Pomijajac ceny, o taka w Polsce trudno.
Zresztą temat nie tylko osob starych, ale w ogole niepelnosprawnych i samotnych to w Polsce tabu. Najlepiej udawac, ze go nie ma.
Wolalabym o tym tez nie rozmawiac, bo cenzura nie przepusci. Wewnetrzna.

3 polubienia

Ale z pomocą przychodzi ludzka zaradnośc z postaci tzw.łowców skór, którzy nim karetką dowiozą to uśmiercą. Taka pośrednia forma eutanazji bez życzenia :frowning:

1 polubienie

Tu trudno powiedziec. Jedyna udowodnions sprawa to afera łódzka.
Obecne prawodawstwo dotyczace leczenia, refundacji i finansowania sluzby zdrowia jest chyba gorsze od zastrzyku pavulonu.

1 polubienie