Media: Rosja może zaatakować przed zakończeniem igrzysk

A myślisz że będą? Na tę chwilę obecną jak do sklepu wchodzą to jak robactwo.

1 polubienie

Ciekaw jestem co planuje Putin. Chyba głupi nie jest i domyśla się jakie będą koszty inwazji. Może zdobyć miasta ale z partyzantką łatwo nie będzie.

1 polubienie

Jeśli nie będą mieli wyjścia, to będą.

Jeśli sprowadzą całe rodziny. Bo nie chodzi o zarobek a o to że całą kasę wysyłają do rodziny.

A nasi to jak wchodzą, kulturalnie? Wyjść nie można, bo robią zmasowany atak.

1 polubienie

Problem takich krajów jak Polska i Ukraina to ukształtowanie terenu. Niewiele pasm górskich. Łatwo się przemieszczać, trudno ukryć. Teren utrudnił życie Amerykanom w Wietnamie i ruskim w Afganistanie.

1 polubienie

To nie Islamcy, co to chłopy spieprzają z kraju i zostawiają swoje kobiety i dzieci na pastwę najeźdźców. To europejczycy. Zabiorą rodziny ze sobą.

1 polubienie

Nie, nie o to mi chodzi. Mają ustalone produkty najtańsze + wóda.

Pomyślę o tym jutro :confused: Teraz nie mam siły. dobranoc :slight_smile:

1 polubienie

Amerykanie w Wietnamie nie przewidzieli jednego. Wietnamce stworzyli sieć kanałów dostosowanych do ich wzrostu. Do tego doskonale opanowali tortury których Ameryka nie znała. Jedną z nich było przywiązanie delikwenta do gleby z świeżo ściętymi bambusami. A bambus jest najszybciej rosnącą rośliną w świecie…

Każdy jakieś tam tortury zna, ale po co torturować?

1 polubienie

Jak by ci ktoś wlazł z buciorami do domu, załatwił się na środku salonu i bezczelnie powiedział że to dla twojego dobra też byś nie wytrzymała.

1 polubienie

No to wobec tego my się tortur obawiać nie musimy. Przecież na nikogo nie napadamy :joy:

1 polubienie

I tak i nie. Słowna napaść to też napaść. A to już PIS zrobił wobec szeregu państw. Tak właściwie to już obrazili wszystkich.

1 polubienie

Teraz czytam że ruskie mają zacząć od zbombardowania elektrowni i elektrociepłowni.

Panowie, jutro trzeba zaopatrzyć się w świeczki, bo nie wiadomo jak będzie z prądem.

1 polubienie

A nie przypadkiem atak rakietowy a nie bombardowanie?

Agregat mam i panele. Mnie więc braki nie grożą. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Ja nie posiadam takich “dobrodziejstw”, więc…

Wolę nie myśleć.
Zmieńmy plany na wakacje. Nigdzie nie jedziemy. Trzeba też pomyśleć o pieniądzach w banku.

1 polubienie