Medycyna estetyczna korzystacie ? Co myślicie o takich domowych sprzętach?

https://pl.aliexpress.com/item/4000075529898.html?src=google&src=google&albch=shopping&acnt=494-037-6276&isdl=y&slnk=&plac=&mtctp=&albbt=Gploogle_7_shopping&aff_atform=google&aff_short_key=UneMJZVf&&albagn=888888&albcp=6459787116&albag=77066918093&trgt=743612850714&crea=pl4000075529898&netw=u&device=c&albpg=743612850714&albpd=pl4000075529898&gclid=EAIaIQobChMImLmF3fO06gIVmt4YCh0hKQdDEAYYASABEgINCvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Z medycyną estetyczną lepiej się wybrać do renomowanego lekarza. Chyba, że chcesz zostać glonojadem. :wink:

1 polubienie

Nie. Po co? Jestem wystarczająco ładne bez tego :wink:

2 polubienia

Rewolucja technologiczna.
Chinole za 40 baksów udostępniają głupszej części populacji wysoce zaawansowany technologicznie generator fal radiowych, którego fale przekształcają się w odczuwalną dla skóry energię cieplną, stymulując jednocześnie biosyntezę kolagenu w organizmie.

.Nobel z fizyki i medycyny oraz wyrok za zbrodnię przeciwko ludzkości jednocześnie.

1 polubienie

Nie korzystam. Jestem śliczny bez takich rzeczy :sunglasses::hibiscus:

2 polubienia

Renomowany to znaczy jaki? Który ma 120 opinii w necie bo mu lawinowo pisze personel :slight_smile: Tu nie ma znaczenia kto robi zabiegi, czy lekarz czy kosmetolog…jeden i drugi może spierdoolić robotę…

Na tym trzepią lekarze, kosmetolodzy niezłą kaskę… wmawiając pacjentom ze to DZIAŁA…( NA KILKA ‘SEKUND’ PO ZABIEGU robią fotę skóra napięta a potem lamenty bo opada…) medycyna estetyczna bazuje na takich ‘sprzętach’… a na angielskich stronach usunęli niedawno rozpaczliwy wpis kobity po zabiegu Thermage…który rozpieprzył jej kolagen na twarzy…

Jako minimum, żeby miał ubezpieczenie od błędu w sztuce. A opinie też się liczą. Za oceanem są witryny typu ratemds.com , myślę, że w Polsce też są takie. A poważna witryna wykryje oszustów…

1 polubienie

Nawet nie wiem o czym mowisz…
Ale…Kiedys zobaczylem na wlasne oczy’laboratorium"mojej żony,tyczące sie paznokci :upside_down_face:
Ugh,jak mawiali staroświeccy Indianie :rofl:
I ta cisza,te emocje…

2 polubienia

Gorzej gdy robi zabiegi z medycyny estetycznej bez zgody pacjenta… wtedy żadne ubezpieczenie nie jest potrzebne, bo nie ma dowodu że się było i cokolwiek robiło…