Męski seks

Temat jest wielowątkowy, więc proszę zwrócić uwagę na kilka aspektów.
1.Mezczyzni lubią chwalić się swoim przyrodzeniem i aktywnością seksualną. Naprawdę to takie ważne? Ważne tylko dla nich, czy też dla kobiet?
2. Czy mężczyzna ma problem z tym, kiedy w towarzystwie kobiety odczuwa podniecenie i wie, że stosunek nie wchodzi w grę. Mam znajomego, który twierdził, że za bardzo go podniecam i dlatego tak rzadko się spotykamy. W sumie to nie byliśmy parą, lecz spotkaliśmy się kilka razy. Całował fantastycznie :wink: Naprawdę dla faceta to taki kłopot?
3.Jak reagujecie na obce kobiety, gdy jesteście w związku? Na przykład na plaży, gdy widzicie seksowną kobietę? w czasie tańca? oglądając erotyczne sceny w kinie lub na monitorze?
3.Moglibyście spać w jednym łóżku z obcą kobietą bez seksualnych podtekstów? np. na wycieczce z koleżanką?
4.Moglibyscie żyć w celibacie?
5.Podnieciłaby Was sytuacja, gdyby np. w zatłoczonym autobusie usiadła Wam na kolana jakaś kobieta?
6.Czy tak trudno okiełznać ten męski popęd? Jakie są najskuteczniejsze metody?
7.Ile w tej męskiej seksualności jest człowieczeństwa, a ile zwierzęcości?
8.Dziwicie się gwałcicielom? Samiec, ogier, pies na baby, to w pewnych kręgach powód do dumy, a ktoś z niewielkim lub żadnym doświadczeniem seksualnym, wierny jednej partnerce, czekający z seksem do ślubu lub do ustalonego z partnerką terminu, to nieudacznik.
8.Czy rozmawiając o seksie w męskim gronie mieliście jakieś sytuację, kiedy ktoś Was czymś zaskoczył?
Co na to Wy, a co na to Wasi koledzy?

Pytanie o gwałt jest nieco dziwne.

Dlaczego?

Gwałt to zbrodnia.

  1. Tak, ale moim zdaniem nie jest ważne, kto ma jakie preferencje i reakcje, ale co z nimi robi.

Drobna uwaga techniczna: to pytanie jest widoczne dla niezalogowanych, lecz nie dla mnie. A raczej powinno być odwrotnie.

nie wiem dlaczego tak jest

1 polubienie

Po udzieleniu odpowiedzi jest już dobrze.

I to wszystko w jednym pytaniu?

Tak, po co rozbijać. Jak widać i tak nikogo temat nie interesuje.

1 polubienie

Właśnie dlatego :joy: