Mężczyzna słucha nas tylko przez 6 minut?

7 polubień

Moim zdaniem to zalezy od tematu na ktory sie rozmawia.

2 polubienia

Znakomity pomysl! :slight_smile:

1 polubienie

To jest sluchanie wybiorcze :slight_smile:

3 polubienia

6 minut tygodniowo, czy miesięcznie?

5 polubień

Też stawiam, że to zależy od tematu rozmowy, nie od płci.
Indywidualne zmęczenie rozmówcy też na pewno ma na to wpływ. Jak mówię tylko “no”, “yhy”, “serio?” itd. i wszystko wpuszczam jednym uchem, a drugim wypuszczam, to zwykle albo temat rozmowy mnie wybitnie nudzi, albo rozmowa mnie z jakiegoś powodu męczy (osoba, z którą rozmawiam, mnie męczy, rozmawiam za długo, nie mam nastroju na rozmowę itp.). Wątpię, żeby u facetów było inaczej :wink:

5 polubień

W ogóle sposób rozmowy też moim zdaniem ma znaczenie. Np. nie znoszę rozmawiać przez telefon i unikam dzwonienia gdziekolwiek, kiedy tylko się da. A jak już rozmawiam, to jest tak jakoś sztywno i szybko brakuje mi słów w temacie. Słuchać kogoś przez telefon mogę za to do woli.
W 4 oczy (lub więcej) za to rozmawiam swobodnie i bardzo to lubię.
Niektórzy mają dokładnie na odwrót.
Jeszcze innym z kolei rozmowy w ogóle nie podchodzą, ale za to w “rozmowie” pisemnej radzą sobie super.

4 polubienia

Też o tym słyszałam. Ponoć o rozbitym samochodzie najlepiej poinformować w ósmej minucie :slightly_smiling_face:

3 polubienia

Oczywiscie ze wszystko zalezy od tematu i nie ma w tym nic dziwnego.Przynajmniej tak dlugo jak kobieta bedzie sie róznic od mężczyzny.
Równie dobrze mozna rzucic ze kobieta slucha tylko wtedy gdy jest zakochana.W przeciwnym razie nie slucha prawie wcale…
Krzywdzący stereotyp.

3 polubienia

A ja uwielbiam gadać nawet przez telefon,za ktorym nie przepadam.Bo wychodzi na to ze zalezy z kim a nie jak.

4 polubienia

Bo gdy ktos madrze mowi.
To imilo sluchac)))

3 polubienia

To i tak dlugo.
Kobieta nie slucha wcale.
Gdyz ona wie juz wsystko,zanim facet usta otworzy))

5 polubień

Z tego, że przynudzacie i/lub was nie rozumiemy :rofl:

1 polubienie

Można by rzec po prostu od tego, czy go to zainteresuje czy nie.

2 polubienia

Jak facet ma sporo na głowie w życiu i dużo przemyśleń to czasem zdarzy mu się przestać myśleć z powodu myślenia o własnych problemach :innocent:

Znam z autopsji :smiley:

2 polubienia

Ale jeżeli jest to “swój własny” facet, to wszystko o czym mówi jego kobieta powinno być dla niego interesujące :blush:

3 polubienia

Może i powinno, ale tak nie jest :rofl:

2 polubienia

Teiretycznie. Zazwyczaj wydaje sie znudzony… :slight_smile:

2 polubienia

6 minut? Może jakiś maratończyk tyle potrafi… :innocent:

1 polubienie

Oooo to, to… :rofl::joy:
Tutaj czarny absolutnie zasłużył na ramkę !

2 polubienia