Mężczyzna zdobywca pokona wierność żon?

Francuzik? Czy pies ogrodnika. Na jedno wychodzi…

Spora część morderstw wynika ze zdrad.

2 polubienia

Tylko część.
Inaczej ludzkosc jako gatunek by juz nie istniala.

1 polubienie

Mężczyzna zdobywca pokona wierność żon?

Harmonik, to nie jest tak. Jeśli kobieta jest szmatencją, to każdy pokona jej wierność, natomiast jeśli jest prawdziwą partnerką i towarzyszką to nikt jej wierności nie pokona. To zależy od człowieka, ale nie od tego jakim człowiekiem jest gach, tylko od tego, jakim człowiekiem jest żona. :wink:

4 polubienia

Nie jestem pewna czy autorowi wątku to grozi :thinking: Najpierw by musiał mieć gdzie wstawić łózko w tym 7mettowym mikroapartamencie. No i przenieść się tam z wanny na spanie.

4 polubienia

Nunu zapomniałaś że małżeństwa i rozmnażanie się są nieharmonijne? Jak więc mogłoby to dotyczyć harmonika?

3 polubienia

Ma jeszcze altanke na działce.

3 polubienia

Dotyczy… Choc juz nie bezposrednio.

1 polubienie

Czyżbyś, Joko, nie odmówiła sobie przeczytania następnej historii z kobieta.pl?

1 polubienie

Nie czytałam niczego więcej ponad to, co pokazałeś. Nie znam tego portalu a poza tym czytanie bajeczek średnio mnie interesuje. Wolę politykę :wink:

3 polubienia

Może nie wcześniej, ale później następną ciekawą i dramatyczną historię też przytoczyłem. Myślisz, że ja się nie interesuję światowymi wydarzeniami? Tylko ja mam już wszystko tak zorientowane, że wiem, ku czemu ta cała nieharmonijna i patologiczna cywilizacja zmierza. Czyli do swego unicestwienia.

1 polubienie

A ja cierpliwie czekam. Jeszcze półtora roku. :wink: Po prostu czasem szkoda mi czasu na czytanie takich łzawych czy słodkich opowieści. Nie mam do tego cierpliwości tym bardziej teraz, gdy dosłownie wszystko mi pobolewa, mam podwyższoną temperaturę i wszystko mnie denerwuje. Jakiś wirusik się na mnie uwziął, ale syropek i aspirynka pomogą mi go zwalczyć. I nie będę zastanawiała się nad tym czy on jest harmonijny czy nie! :joy:

3 polubienia

Jak zielony to harmonijny.

3 polubienia

@okonek czy można tę powyższą Twoją wypowiedź (jak zielony, to harmonijny) zaznaczyć żółtym kolorkiem? Dawno już się nie śmiałam tak, jak teraz :joy:

Można. Juz zrobione.
Wlasnie szukam 604 i ciezko to idzie.

1 polubienie

Gdybyś rozumiała harmonijność świata, żaden wirusik nie byłby dla Ciebie kłopotem. Wiesz ile mam lat? 76. A wiesz, ile wydaję miesięcznie na lekarzy i leki? Ani złotówki.

To miało być do Joko. Sorry

Joko, to dla Ciebie odpowiedź.

Joko, poczytaj kilka poniższych moich odpowiedzi Tobie.