Miałyście ochotę napisać książkę, jak to jest być w ciąży,

dodając też poród do tego? Myślicie, że odstraszyłoby to kandydatki na mamy, do zadawania się z facetami?

Nie bo nie byłem, nie jestem i nigdy przy nadziei nie będe. Nie wiem jak to jest.

Kobietom też byłoby ciężko bo każda przechodzi to inaczej.

Pytanie skierowałem do płci ładniejszej.

Ojej dziękuję. Naprawde nie trzeba skarbie.

4 polubienia

Nie sądzę. Od seksu nic nie jest w stanie odstraszyć. A tym bardziej książka. I nie. Nie miałabym ochoty takiej napisać. Są pewne sprawy na tym świecie, których nie porusza się publicznie :blush:

2 polubienia

To byłaby książka o odczuwaniu ciąży plus porodu, a nie o seksie.

1 polubienie

Wiem o czym miałaby być książka. Potrafię czytać. Pewne doświadczenia są tylko moje i nie miałabym ochoty z nikim się nimi dzielić. To chyba zrozumiałe. Tym bardziej, że mimo pozornej otwartości jestem osobą raczej skrytą. Piszę tylko w swoim imieniu. Być może dla innych kobiet te doświadczenia nie wydają się niczym bardzo osobistym.

1 polubienie

Nie sadze, zeby to mialo jakis wplyw na chec posiadania dzieci. Natomiast ksiazek o malzenstwie i doborze odpowiedniego partnera jest duzo. A i tak malo kto sie tym przejmuje sądząc po ilosci rozwodow.

3 polubienia

Ale jakieś specyfiki mogą być dla większości z nich…

Ludzki gatunek nieharmonijny jest i patologiczny plus barbarzyński, więc zbyt dużo nie powinno mu się udawać.

Niczym nas nie odstraszysz… :grin:

1 polubienie

Bylaby to moja bardzo pogodna i optymistyczna ksiazka
Bo wspominam mile ten czas (z wyjatkiem zawieruchy posolidarnosciowej potem i dluuuuuuugich kolejek po wszystko z malym dzieckiem)

2 polubienia