Mieliście coś podpowiedziane za pomocą snu?

@harmonik Chyba nie mam szansy na duży hajs bo nigdy mi się kupa nie śniła… Gdyby jednak przyśnił Ci się waran tarzający się w gooownie to daj mi jak najszybciej znać, żebym nie przegapiła swojej szansy!

4 polubienia

Dziś w nocy, mając otworzonych na laptopie kilka linków do filmów o Sathyi Sai Babie, miałem nieprzyjemne sny o tym wielkim hinduskim guru i działaczu społecznym. Dlatego chcę przestrzec wszystkich, zafascynowanych nim, że choć niemało jego dokonań i filozofii, jawi się jako wzniosłe i szlachetne, to jednak da się też zakwestionować wielkość tej postaci. Dziwne, że zdarzały mi się negatywne sny o niej, jakby od Sił Wyższych.

1 polubienie

Nic nie wiem na te tematy-po prostu ich nie znam.

1 polubienie

Opowiem Wam jeszcze piąty sen, który sobie przypomniałem, choć może niezbyt istotny.

Otóż śniło mi się, opozycjoniście wobec rządzących totalitarnie marksistów, gdy pracowałem w ich dużym, 7. tys. zakładzie, w którym też pracował mój tato, znaczący tam marksista, że wzięli mnie na sąd aktywu zakładowego, kilkunastu wypasionych marksistów ustawiło się w łuk, i zaczęło odpinać swe ciężkie skórzane pasy, ze słowami: “Co, nie będziesz słuchał?” Było pewne, że mnie zatłuką na śmierć, na szczęście w ostatniej chwili obudziłem się.

1 polubienie

A mi się dziś śniło, że chciałam iść do banku by wpłacić pokaźną sumę pieniędzy, a przed wyjściem gdy chciałam kolejny raz przeliczyć patrzę a tam zamiast pieniędzy, ktoś podłożył mi perfidnie białe kartki papieru. Okradli mnie ! Obudziłam się gdy zaczęłam lamentować płakać… oczywiście w śnie. Podejrzewałam koleżankę, która była przy mnie w tym śnie…

2 polubienia

Jak to mówią; - sen mara, Bóg wiara…

1 polubienie

Gdy już jakimś cudem zapamiętam,co mi się śniło, to musi być SEN PROROCZY…
:innocent:
image

4 polubienia